Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mini21

Logitech MX Master (2s) - czy cierpi na dwuklik? Ew. jakaą myszkę do 300 zł wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem posiadaczem myszko Logitech MX Performance.

 

Jestem z niej mega zadowolony - dobrze mi leży w (dużej) dłoni, przyciski są ulokowane w jak najbardziej odpowiednim miejscu (czego nie do końca mogę powiedzieć o MX Master - chodzi o przyciski boczne).

 

Niestety, myszka zaczęła cierpieć na dwuklik.

Zdaję sobie sprawę, że można próbować ją odratować kupując nowy mikroprzełacznik i lutować go.

Niestety - nie mam umiejętności manualnych, ale przede wszystkim - nie mam lutownicy.

 

Tak więc przychodzę z prośbą o poradę - co nowego warto kupić w miejsce MX Performance?

 

Jest oczywiście MX Master oraz nowa MX Master 2s (nie wiem nawet czym się różnią) - pytanie tylko, czy nie mają tego samego problemu co poprzednik?

Znalazłem też w necie chiński wynalazek o nazwie Rapoo MT750.

Jest to chińska podróba, ale po obejrzeniu kilku recenzji wydaje się ciekawą alternatywą (i tańszą).

Może macie jakieś inne propozycje takich dużych i profilowanych myszek (pod wielką dłoń)?

 

I TERAZ WAŻNE PYTANIE DO POSIADACZY MX MASTER.

Czy spotkaliście się w swoich myszach z problemem dwukliku (klik fantomowy) jaki miałem w Performance MX?

Chodzi o to, że myszce wydaje się jakbym klikał dwa razy zamiast raz.

Dobrze widać to np.: przy przeciąganiu pliku do innego folderu z jednej części ekranu na drugą - myszka tak jakby "gubi" nacisk i plik upada gdzieś...

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, myszka zaczęła cierpieć na dwuklik.

Zdaję sobie sprawę, że można próbować ją odratować kupując nowy mikroprzełacznik i lutować go.

Niestety - nie mam umiejętności manualnych, ale przede wszystkim - nie mam lutownicy.

Istnieją firmy zajmujące się pogwarancyjną naprawą myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja G500 też cierpi na dwuklik, pisałam do serwisu FixIT jaka była by cena naprawy pogwarancyjnej i dostałam odpowiedź

 

"Koszt wymiany jednego przycisku wynosi 30 zł brutto, dwóch 50 zł brutto.

Do powyższych kosztów należy doliczyć koszt transportu w wysokości 15 zł brutto w jedną stronę."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...