Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

serwkomp

Płyta GA-MA770T-UD3P (rev. 1.0)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam płyte GA-MA770T-UD3P (rev. 1.0) procek to AMD Phenom II 32bity, czy da się dać coś innego, procek 64bity ?

Czy ta płyta obsłuży ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że obsługuje procesory 64bitowe tak ?

Jaki można najlepiej dać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

Witam.

 

Posiadam płyte GA-MA770T-UD3P (rev. 1.0) procek to AMD Phenom II 32bity, czy da się dać coś innego, procek 64bity ?

Czy ta płyta obsłuży ?

 

ten MD Phenom II to pewnie procesor 64 bitowy

 

pewnie myli Ci się z systemem operacyjnym 32/64bit który dobiera się względem posiadanej ilości pamięci ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słuchaj, jeśli Twój procek to AMD Phenom II to na 100% jest 64 bitowy i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten socket nie ma procesorów które nie byłyby 64bitowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

 

I jeszcze jedno pytanie, jak zmienie na win7 64bity, to czy sterowniki mogę instalować te co mam na płycie od tej płyty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinieneś ściągnąć nowe, aktualne, ze strony producenta. Te na płytkach są przestarzałe na dzień dobry, a co dopiero teraz. Ściągnij sobie na pendrajwa przed instalacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nalezy sprawdzic jakie sa temperatury programowo. Wlacz sobie albo z biosu albo AIDA64 powiedzmy.

 

Jesli za duze to mozesz pomyslec o jakims jednym wiatraku wysysajacym powiedzmy pod zasilaczem jak masz na gorze. Na ogol proc grzeje sekcje, wiec zazwyczaj temperatury korelują.

 

Jak mialem +70C na procu to na plycie tak samo bylo podobnie, wiec nic dobrego. SPrawdzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamontować tam wiatrak, ciężko zamontować na nim wiatrak, najpierw sprawce temperatury, ale to jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po boku obudowy powinna byc taka siatka. Zazwyczaj sa 4 otwory na wentylator 120mm. Jak nawet nie masz, to mozesz wentylator wkrecic w te otwory, tylko dodajac podkladki by sie sruby trzymaly

 

Jak mowisz ze jest tak goraco to nie wiem czy do jutra warto trzymac wysokie temperatury, ale Twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury z Aida64: Płyta główna 38c, Procek 32c, Dioda CPU 23c, Dioda GPU46.

Maszyna po czyszczeniu zawsze ma mniejsze temperatury, obudowa zdjęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest dobrze, przynajmniej w idle. Pod obciazeniem tez sobie sprawdz.

 

Dziwne, ze radiator jest gorący przy takich temperaturach. Na pewno to było w spoczynku sprawdzane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w spoczynku, bez żadnych gier wcześniej czy później.

W grach buda super chodzi, zero problemów.

Nie dopuszczam żeby procek nagrzewał się do 60c., w grach ma 50c maxymalnie.

Chłodzenie to: https://www.google.com/search?q=scythe+ch%C5%82odzenie&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjInai8ubPcAhVCDywKHTzVB_0Q_AUICigB&biw=1440&bih=771#imgrc=9j6cdUYFyXjkNM:

 

Chce zamontować wentylator z przodu obudowy, tylko nie wiem którą stroną wentylator dać, z tyłu obudowy też mam wentylator.

Mam problem z ramem może pomożesz, w dziale pamięć ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nic dziwnego, zapowiedzieli je dobrych kilka lat temu (w 2018), a potem zapanowałą cisza... aż do października 2023   Wiadomo, że fabuła w takich grach nie jest najważniejsza, ale marzy mi się, żeby podczas pisania scenariusza inspirowali się naszym rodzimym War Mongrels. Tam przedstawiona historia byla, jak na grę, naprawdę dojrzała, momentami wręcz przytłaczajaca i no i oryginalna - w końcu ile można wycinać Niemców po norweskich fiordach, północnej Afryce i plaży Omaha  
    • Jak w grze działają obrażenia? Powiedzy, że mamy: Miecz z bazowymi 100 obrażeniami i mamy sufiksy: + 50 obrażeń wręcz + 50 obrażeń od pustki + 100% obrażeń wręcz + 100% obrażen od pustki. To czy taki miecz zada: (biorąć pod uwagę jak ja na ten moment rozumiem obrażenia) 300 obrażeń wręcz bo (100 + 50)*100% 100 obrażeń od pustki bo 50*100%?  
    • Nie wiem czy wiesz? Zamówiony przez Ciebie notebook ma już RAM 5600MHz w zestawie 😉
    • Jeżeli komuś się łapy trochę ślizgają na decku, to gorąco polecam zainteresowanie się pokrowcem od firmy Skull & Co. W końcu chwyt jest solidny i wyprofilowanie na dole nie doskwiera. Jakość wykonania całkiem niezla w swojej cenie, gumowany materiał nie sprawia wrażenia taniochy. Jest teraz na niego promocja na Ali - można go kupić nawet za niecałe 66zł (normalnie są po ok stówce i nie jest to cena przesadzona w stosunku do poprawy komfortu jaki oferuje). Kupujemy tam bezpośrednio od producenta, do mnie szło chyba 9 dni.
    • @leven Ja parę miesięcy temu brałem udział w płomiennej dyskusji z użytkownikiem który kupił zasilacz 1400W do komputera w którym nie było topowej grafy (żadna z tych najbardziej prądożernych) to jak wyśmiałem ideę część ludzi mało mnie nie zjadła. Kalkulatory PSU od zawsze były skopane, tym bardziej teraz. Większą większość zasilaczy ma teraz jedną linię 12V. Tak ciężko ludziom przemnożyć V*A=W?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...