Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotrek270

Wymiana pasty GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po trzech latach zamierzam wymienić pastę z mojej grafiki. Tylko tutaj nasuwa mi się pytanie jaką pastę wybrać? Myślałem nad Grizzly Kryonaut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury podczas grania 81-83 stopnie więc chciałbym spróbować je zmniejszyć ponieważ cała obudowa jest gorąca i dźwięk jest mocno nieprzyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury mogą być w porządku lub nie, tego nie wiesz po 3 latach to raz, a dwa i tak pewnie pasta fabrycznie montowana była gorszej przewodności.

Wymień ją na Kryonauta i będziesz miał pewność i być może spadek temperatur, a co za tym idzie wzrost kultury pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobię może będą efekty ,a jeśli nie to nic na tym nie tracę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze używam najtańszej nie ma różnicy.

 

Do tego zawsze robie ulepa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze używam najtańszej nie ma różnicy.

 

Do tego zawsze robie ulepa :)

jak zawsze używasz najtańszej to niby jak masz zauważyć różnicę? :lol2: fuck logic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w testach są 2-3 stopnie różnicy.

Dla mnie to nie różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze używasz najtańszej to niby jak masz zauważyć różnicę? :lol2: fuck logic

 

Tak odpisała inteligentna osoba, miło poznać :)

Mniej inteligentna by odpisała: "skoro nie widać różnicy, to i ja wybiorę tańszą".

Różnica w pastach jest i o tym nie ma co dyskutować, żałuj kolego latania na byle czym ;)

 

Edit:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

widać, że kryonauta nie miałeś - skoro wierzysz w sponsorowany test tego fachowcaszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze gorzej... masz i wierzysz w 10 stopni różnicy na korzyść tej pasty... smuteczeksad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam past thermal grizzly miałem to sie wypowiem, pic marketingowy. Wymieniłem na karcie właśnie na Thermal Grizzly temperatury poszły o 5 st wyżej, wymieniłem na gigabyte 10 st w dół. To taka moja kolekcja:ouoPJyP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena/wydajnosc to chyba arctic mx2. Jakiej nie kupisz to powinny ci tempy spasc w porownaniu do 3 letniej, nie wiadomo jakiej pasty.

 

Jak juz kupisz thermal grizzly, albo inna to daj wpisa odrazu o ile tempy nizsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gelid i Arctic są całkiem ok- kupił bym która tańsza.

 

Jeśli jednak jest gorąco w budzie, to co ma niby dać zmiana pasty?

Popracuj nad wentylacja komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obudowie mam 5 wentylatorów + jeszcze 2 na procesorze więc to powinno wystarczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz konkretnie zbić temperatury to zaaplikuj płynny metal: Coollaboratory Liquid Pro albo Thermal Grizzly Conductonaut.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy płynny metal zrobi aż taką różnice względem zwykłej pasty aby go stosować i ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli karta ma gorsze temp. niż wcześniej, to wystarczy pastę wymienić na jakieś mx-2, czy pactum pt2... jeśli miała takie temp. zawsze, to wtedy możesz spróbować metalu - da 5-7 stopni mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jest promka na lords of the fallen, pytanie mam, ile zajmuje przejscie tej gry, moze nie na 100 procent, no ale raczej tak zaglądając wszędzie i nie będąc zbyt dobrym w soulslikei
    • Odnoszę się do testu AORUS'a https://tftcentral.co.uk/reviews/gigabyte-aorus-fo32u2p Będzie dostępne dla wszystkich do przeczytania za kilka dni ponieważ na obecną chwilę recenzje mogą przeczytać patronaci z early access. I sam się może w końcu przekonasz.   Oni ze sprzętem potwierdzają to co powtarzam już kilka razy - dałem ci nawet kilka wykresów oraz cytat odnośnie HDR z tej recenzji, @MSky7 potwierdza nawet z jego "lux sprzętem" gdy sam zaczął badać temat ale nie wiem czemu cały czas idziesz w zaparte i chowasz głowę w piasek.
    • Mogą być wydane na rozwój firm, które na tym eksporcie zarabiają, tym samym na tworzenie nowych stanowisk pracy. Opłaca się importować technologię, bo to też rozwój. Import towarów i siedzenie we własnym grajdołku z daną pulą pieniędzy, którą poszerza się wyłącznie przez dodruk prowadzi do wewnętrznej dyktatury ekonomicznej i do zubożenia społeczeństwa. W sumie coraz częściej potwierdza się to co pisałem, że moim zdaniem ekonomiczne poglądy oparte na poglądach Konfederacji to kapitalizm w najgorszej formie skupiający się tylko na dwóch klasach: bogatych i biednych, gdzie biedni będą ekonomicznymi niewolnikami bogatych.  
    • Teoretycznie pozwala Ci to na przenoszenie windowsa na kolejny komputer. Ogólnie przy reinstalacji systemu powinno złapać klucz z płyty głównej, ale dodałbym jego numery przy sprzedaży. Windows 11 na dysk HDD to musi być męczarnia  
    • Jak nie masz spadków poniżej 200 to nie ma tematu ale 75hz w csie to jest dramat + ta gra działa zle na wszelkiej synchronizacji i po prostu bez gra się najlepiej przynajmniej tak było w cs go  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...