Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mati369

[Zestaw]Czy pogram na tym komputerze w te gry?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry informuje, iż jest to mój pierwszy post na tym forum i nie wiem czy dobry dział, jeśli zły to prosiłbym administratora o przeniesienie.

Komputer który mam zamiar kupić posiada-

 

Procesor - Intel Quad Core Xeon L5420 4x2.50GHz

 

Pamięć ram - 8 GB

 

Karta Graficzna - 1 GB (Nvidia lub Radeon)

 

Dysk twardy - 250 GB HDD

 

System operacyjny - zainstalowany Windows 7 PRO COA

 

Napęd optyczny - nagrywarka DVD/ROM

 

Podałbym stronę, z której planuję go kupić, lecz nie wiem, czy forum na to pozwala, oke j także gry, o jakie mi chodzi to:

 

Fortnite Battle Royale

 

Grand Theft Auto 5

 

Counter Strike - Global offensive

 

I pare innych, lecz nie będę wymieniał wszystkich wymieniłem po prostu te najważniejsze.

 

Czy te gry w ogóle się odpalą(a powinni patrząc na wymagania tych gier) to w ilu fps oczywiście na ustawieniach minimalnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta Graficzna - 1 GB (Nvidia lub Radeon)

:E

 

 

Tak, możesz zalinkować konkretną ofertę.

 

Wiesz, że pytanie o ilość FPS gdy nie wiadomo nawet jaka jest karta graficzna jest ździebko bez sensu?

 

Podaj budżet jakim dysponujesz - z tego co znalazłeś nic sensownego nie będzie (odpowiednik core 2 quad, i do tego nisko taktowany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E

 

 

Tak, możesz zalinkować konkretną ofertę.

 

Wiesz, że pytanie o ilość FPS gdy nie wiadomo nawet jaka jest karta graficzna jest ździebko bez sensu?

 

Podaj budżet jakim dysponujesz - z tego co znalazłeś nic sensownego nie będzie (odpowiednik core 2 quad, i do tego nisko taktowany).

Okej skoro można to podaję https://allegro.pl/komputer-quad-core-4x2-50-8gb-250gb-graf-1gb-i7082688172.html

Czyli że ten komputer raczej nie nadaje się do tych gier tak? a czy w przedziale 400-600 zł znajdę coś coo w miarę poradzi sobie z tymi grami? z góry mówię że odpada kupowanie części i składanie samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś pozbierać przynajmniej drugie tyle i dopiero się zastanawiać.

Zalinkowany zestaw nie ma żadnego sensu. Nigdy nie kupuj komputera w którym nie wiadomo co jest! A tym najbardziej że istotne elementy to niewiadoma - płyta główna, grafika, zasilacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś pozbierać przynajmniej drugie tyle i dopiero się zastanawiać.

Zalinkowany zestaw nie ma żadnego sensu. Nigdy nie kupuj komputera w którym nie wiadomo co jest! A tym najbardziej że istotne elementy to niewiadoma - płyta główna, grafika, zasilacz...

No niestety budżetu większego nie mogę przeznaczyć, ale naprawdę w tej kwocie nie znajdę niczego, na czym mógłbym pograć, chociaż w 30 klatkach na minimalnych ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stare Xeony i Core2Quady się nie pchaj.

 

Bez kompletowania zestawu w częściach, najtaniej na Allegro za komputer z i5-2400 + GT 1030 wołają prawie tysiaka.

W okolicach twojego budżetu masz chociażby na forum w dziale Sprzedam http://forum.pclab.pl/topic/1252926-Komputer-do-gier/ ale nie licz na cuda. Odpalisz i pograsz, z tym że to nie będą fantastyczne doznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola albo czekasz na dopływ kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę pom minimalnych wymaganiach, to zakładając, że ten komputer ma 9800GT, pewnie byś zagrał, ale na pewno nie w stabilnych 30fps i nie w 1080p.

Komputer do grania, szmelcowaty, to minimum 1000 złotych i to dla osoby, która się zna. Sorry, Winnetou, ale gry to rozrywka, luksus, a za takie rzeczy się płaci. Do CSa wystarczy byle co, bo to antyk, ale nawet fortnite wymaga przynajmniej w miarę sensownego procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ci priv, bede miał do sprzedania komputer, jeśli interesuje cię używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...