Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wronex123

Laptop MSI ( Jakie podzespoły)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zdecydowałem się na zakup laptopa , potrzebuje komputer do gier ale również przydał by mi się przenośny komputerek.

Wybrałem msi ponieważ głownie one są dostępne bez systemu ( system mam) , chciałbym wydac max 4tys zl.

interesuje mnie :

-17 cali

-dysk hdd+ssd (ewentualnie sam ssd z mozliwoscia dolozenia hdd) ssd jak najmniejszy tylko na system

- w tej cenie to chyba tylko karta graficzna 1050ti na 1060 chyba nie ma co liczyc

-ram mysle 8 gb chyba da rade co o tym sadzicie ?

-no i wlasnie nie wiem jaki procek do tej 1050ti czy i5-7xxx czy jakis i7 ? ???

 

Proszę o pomoc i powiedzcie co wy byscie zmienili tak aby było jak najlepiej i najtaniej :))))) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jeszcze powiedzcir czy i5 tez by wyciagnelo max z gtx 1050ti ? , i czy warto kupic laptopa powystawowego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, do gtx 1050 TI wystarczy nawet i5-7300hq.

Co do laptopa powystawowego - jeśli jest zdecydowanie taniej to tak, upewnij się tylko czy jest normalna 2 letnia gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie mam szanse kupic yjakiego msi tylko powystawowego z i5 za 3,2k +-, juz nie pamietam dokladnie i to jest 17 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI GP62:Procesor:Intel Core i7-7700HQ 4 rdzeniowy 2,80Ghz,w trybie turbo 3.80Ghz 6Mb cache

Karta graficzna zintegrowana: Intel HD

Karta graficzna dedykowana: GeForce GTX1050Ti- 2GB własnej pamięci DDR5

Pamięć RAM: 16 GB DDR4 2400Ghz

Dysk twardy: 1000 GB+128GB SSD

Matryca: LED 15,6'' 16:9 Matowa Full HD

 

Interesuje mnie ten laptop, kosztuje 3460zl jedyne co mnie nie pokoi to, to że pamiec karty graficznej 2gb tego nie rozumiem czemu zwykly 1050 ma 4gb a ten TI ma 2gb ;/// , no i to jest laptop powystawowy gwarncja jest sprzedawcy na 5 miesiecy ;/ .

 

Co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest to błąd w opisie i faktycznie jest tam GTX 1050 Ti z 2GB to odpuść sobie ten zakup bezwarunkowo. Samo to że na laptop masz 5 miesięcy gwarancji i to sprzedawcy to już powód do zastanowienia.

 

Wiadomo - my tutaj linkujemy x-kom bo mamy z tego prowizję, ale wiąże się to też z tym że masz nowy sprzęt od pewnego sprzedawcy który nie zawinie jutro działalności i nie zostaniesz na lodzie. Czasem nie warto oszczędzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest to błąd w opisie i faktycznie jest tam GTX 1050 Ti z 2GB to odpuść sobie ten zakup bezwarunkowo. Samo to że na laptop masz 5 miesięcy gwarancji i to sprzedawcy to już powód do zastanowienia.

 

Wiadomo - my tutaj linkujemy x-kom bo mamy z tego prowizję, ale wiąże się to też z tym że masz nowy sprzęt od pewnego sprzedawcy który nie zawinie jutro działalności i nie zostaniesz na lodzie. Czasem nie warto oszczędzać :)

No i podstawowa sprawa ze to 15,6 cala a mówiłeś o 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem pozniej zobaczyłem 17 to inny jakiego ogladalem, wsumie moze byc 15 dla mnie , ma problem tylko z tym jakĄ karte graficzna wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro może być 15,6 cala i masz 4k budżet jak pisałeś na początku, to:

Lenovo Legion Y520-15 i7-7700HQ/8GB/256 FHD GTX1050Ti - 3999 zł

Masz tutaj i7-7700HQ, GTX 1050 Ti 4GB, matrycę matową IPS 256GB SSD - wszystko co trzeba ;)

 

Dorzucając 600 zł do budżetu możesz mieć laptop z GTX 1060 - czyli kartą o 50% wydajniejszą od 1050ti:

MSI GL62MVR i7-7700HQ/8GB/1TB+120 GTX1060 IPS - 4579 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę teraz nad takim :

https://www.x-kom.pl/p/389518-notebook-laptop-156-msi-gv62-i5-7300hq-8gb-1tb120ssd-gtx1050.html

jest sporo tanszy, a ja i tak bede grac tylko w csa i moze sprobuje tego fortnie .

 

no chyba zeby brac to :https://www.x-kom.pl/p/409765-notebook-laptop-156-lenovo-legion-y520-15-i5-7300hq-8gb-1000-gtx1050-ti.html

 

Ale mi sie nie podoba i chyba ma slabsze wykonczenia + trzeba by bylo dokupic ssd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...