Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

isoroku

[PHP] Dowolny adres po domenie, a iframe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóz obecnie mam domenę xyz.com, która jest bezposrednio przekierowana na whitelabel xyz.abc.com. Strona jest reklamowana linkami xyz.com/podstrona/, a więc prowadzi to tak na prawdę do xyz.abc.com/podstrona/.

Jednak w tym modelu nie mam wpłuwu żadnego na pozycjonowanie (które w zasadzie nie istnieje) ani na dodatkową zawartość. Tak więc pomyślałem, żeby xyz.com zrobic na normalny hosting, gdzie wczytywałoby iframe z xyz.abc.com, ale użytkownicy wchodzą poprzez xyz.abc.com/podstrona/, więc zależy mi na zachowaniu <podstrona> z tym co jest wyświetlane w iframe.

Tak więc pytanie:

Czy istnieje możliwość, by automatycznie przekazywać z adresu to co jest po domenie do zmiennej (a potem do iframe albo i bez zmiennej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie da się pobrać adres strony w JS i ustawić src iframe ale na samą myśl o takim pomyśle można dostać drgawek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego to aż taki zły pomysł? Nie korzystałem nigdy z JS, dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złym pomysłem jest robienie strony, która jedynie zawiera iframe z inną stroną. Z punktu widzenia użytkownika nie będzie możliwości bookmarkowania stron i przycisk wstecz może źle działać, a z punktu widzenia developera mogą być problemy z CORS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...