Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arxus

Podkładka do laptopa Acer Aspire 5 i5 8520U

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przedwczoraj zamówiłem laptopa Acer Aspire 5 (https://www.x-kom.pl/p/434843-notebook-laptop-156-acer-aspire-5-i5-8250u-8g-2401000-win10-mx150-fhd-ips.html?partnerid=100607683&sm12=MjY%3D&ts=1531604820&token=6d3ec4776a496810730d3663cd25decd&108=) i w sumie to będę z niego korzystał dość często po prostu leżąc. Nie chcę w sumie, żeby się przegrzewał czy zbierał kurz. Czy powinienem więc zainwestować w jakąś podkładkę? Musi być ona chłodząca? Znalazłem takową podkładkę: Cooler Master Chłodząca NotePal U3 Plus i myślę, że z wiatraków korzystałbym gdyby faktycznie się nagrzewał, ale wątpie aby było aż tak źle. Laptopa będę używał do pracy, w sumie gier (coś typu GWINT, The Sims 3 i gry tego typu) i do filmów. Czy podkładka pod laptopa max 17" nie będzie za duża na laptopa 15,6"? Możecie coś doradzić? ;D Byłbym bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama podstawka już coś da trzymanie na kolanach czy na łóżku to nie jest dobrze rozwiązanie przy grach, osobiście szukałbym modelu z jednym mocniejszym wentylatorem Cooler Master NotePal XL 119 zł z powodu że laptop ma dość sporo kratek nawiewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to teraz mam dylemat, bo w sumie wentylatory w Cooler Master NotePal U3 Plus mógłbym odczepiać gdybym nie grał w jakoś wymagające gry, a w Cooler Master NotePal XL już nie bardzo ;/ To lepiej Cooler Master NotePal XL? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a może z tematem wróć jak okaże się że laptop przy Twoich zastosowaniach się przegrzewa, bo może nie będzie aż tak źle jak sądzisz i ta podkładka nie będzie Ci w ogóle potrzebna (zawsze to stówka w kieszenie-ewentualnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie chce trzymać go tak bez niczego na kolanach/kołdrze, bo się to źle skończy znająć życie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie chce trzymać go tak bez niczego na kolanach/kołdrze, bo się to źle skończy znająć życie ;/

 

Nie przesadzałbym tydzień bez podkładki chłodzącej laptop wytrzyma, ale oczywiście to Ty decydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast w podkładkę zainwestowałbym na Twoim miejscu w jakąś naklejkę usztywniajaca na pokrywe.

Jak Ci przyjdzie, to złap za krawedzie i delikatnie poruszaj nimi. Wieko wraz z matryca gnie się jakby było z gumy. Z tego powodu go nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to nie zasłaniać otworów wentylacyjnych laptopa. I do tego nie potrzeba super drogiej podkładki z milionem wentylatorów - wystarczy twardy blat- nawet wyjęty z biurka -ten na klawiaturę.

Laptopowi to pomoże ;)

Ale oczywiście nikt nikomu podkładek chłodzących kupić nie broni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...