Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Barceloniak11

Drukarka do 7000 zł do biura

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, szukam kserokopiarko - drukarki typu Konica Minolta bizhub 364e (teraz taką mamy w biurze). Drukarka ma drukować szybko i długo na jednym tonerze a także być nisko awaryjna i gwarantować wysoką jakość wydruku i przenośna na kółkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, szukam kserokopiarko - drukarki typu Konica Minolta bizhub 364e (teraz taką mamy w biurze). Drukarka ma drukować szybko i długo na jednym tonerze a także być nisko awaryjna i gwarantować wysoką jakość wydruku i przenośna na kółkach.

 

Temat aktualny, znalazłeś coś.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie jak ma być szybko to tylko używana za ok 6tyś. Taka Minolta jak macie z małym przebiegiem jest do dostania. Z nowych to za ok 8tyś netto są do dostania Minolta C227 i Kyocera C2552ci ale obie dużo wolniejsze od 364e i droższe w eksploatacji.

Nowe o podobnej szybkości do waszej obecnej to koszt 12-16 tyś netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKI ES8451CDTN, 34str/min, aktualnie niecałe 7k brutto

 

Wróć. To jest kolor. A Konica jest mono, także nie wiem czy potrzeba w kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na biurowych drukarkach nie należy oszczędzać, tylko wybrać coś z wysokiej półki. Drukarka to serce biura, dlatego im lepsze parametry oraz wyższa niezawodność tym lepiej. Polecam urządzenia Epsona lub Brothera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brother oraz Epson to rzeczywiście woły robocze "nie do zajechania". Odradzam z kolei Canona, bardzo często problemy z oprogramowaniem i znikaniem drukarki z systemów, słabe sterowniki. Tym bardziej ciekawe, że przecież firma znana i w niektórych kręgach ceniona (fotografia). Jednak jako wół roboczy się nie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o urządzeniach A3 dla biura to nie możemy zapomnieć o urządzeniach Xerox Versalink bądź Altalink, OKI seria ES. EPSON też ciekawie wygląda na tle innych urządzeń i prezentuje się bardzo dobrze gdzie w kontraktach mamy bardzo niski kosz strony mono i kolor, wydajność też niczego sobie (bk - 86.000 str/ cym 84.000 str.)

Wyliczenie TCO urządzenia pozwala dobrać odpowiedni model dla danego Klienta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie

Kyocera.

Dla mnie drukarki pierwszego wyboru. Jeszcze sie na nich nie przejechalem, a przerobilem ich z 15-20 w roznych firmach. Od malych szczurkow po biurowe kombajny.

Dalej, w dowolnej kolejnosci: Xerox, Oki, niektore modele HP.

 

Brothera mialem raz, nigdy wiecej. Nie dosc, ze definitywnie zdechl przy przebiegu ok. 70k, to jeszcze koszty eksploatacji na oryginalnych materialach roznily sie bardzo mocno od tego, co obiecywal producent. Z ogromna radoscia w sercu ja wyp... Chyba nawet jeszcze na gwarancji. ;)

Na wiosne zapodalem jakas HP w formacie A3 i musze przyznac, ze jestem pozytywnie zaskoczony. Poki co przynajmniej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mam dobre doświadczenia z Brotherem, ale przy spełnieniu dwóch warunków - druk A4 oraz korzystanie z zamienników. Koszt wydruku przy stosowaniu oryginalnych materiałów Brothera będzie kilkukrotnie wyższy od wydruku na 364e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...