Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość RobONtouR

Zostawił Psa w nagrzanym aucie (Wideo +18 /serio)

Rekomendowane odpowiedzi

Żal mi tego psa i dziewczynki, strasznie toksyczny człowiek z tego tatusia. Do końca normalny to on nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież miał otwarte okna, a wyskoczyć do sklepu na małe zakupy czyli 10 minut to chyba nie tragedia. Zresztą sam też siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby otworzył do połowy nawet to pies(o ile nie jest to jakiś większy gatunek) mógłby się przecisnąć i zwiać, podwiązać pod sklepem też niebezpiecznie bo psy bardzo często giną, wyjście takie żeby w lato psa w domu zostawić a nie brać na zakupy ewentualnie jak pies psotnik to zamknąć w pokoju i już

 

 

ale że dupsko pokaże to sie nie spodziwałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś więcej?? W takim dobrym momencie się urywa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, czekam na trzecią część :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką trzeba być amebą umysłową aby wyskakiwać z jadącego samochodu w którym jedzie żona i córka. Co za palant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież miał otwarte okna, a wyskoczyć do sklepu na małe zakupy czyli 10 minut to chyba nie tragedia. Zresztą sam też siedzi.

To idź posiedź na słońcu z uchylonym tak cienko oknem, tylko najpierw załóż futro. Psa mogli zostawić z córką przed sklepem, zamiast wystawiać jak ostatni burak przy niej d... na pokaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę powodu do bulwersu, parę minut w samochodzie z uchylonymi szybami mu nie zaszkodzi. Jeśli komuś to przeszkadza to niech się przejmie losem taksówkarzy którzy czekają na kurs w podobnych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę powodu do bulwersu, parę minut w samochodzie z uchylonymi szybami mu nie zaszkodzi. Jeśli komuś to przeszkadza to niech się przejmie losem taksówkarzy którzy czekają na kurs w podobnych warunkach.

Siedzą w futrach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubraniach?

W krótkich spodenkach, koszulce(często z zapasowymi na zmianę),szukając cienia, często z włączoną klimą, lub w najgorszym wypadku wiatrakiem, i kilkoma butelkami wody. Ten pies siedział w pełnym słońcu, a nikt z nas nie wie, ile tak naprawdę "rodzinka" była w sklepie, 10 min to się często stoi w takich sklepach przy kasie. Gdy na dworze jest 30 stopni temp. w samochodzie potrafi wzrosnąć w kilka min. do ogromnych wartości, a 30 stopni to dzisiaj było w cieniu + zer0 wiatru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę powodu do bulwersu, parę minut w samochodzie z uchylonymi szybami mu nie zaszkodzi. Jeśli komuś to przeszkadza to niech się przejmie losem taksówkarzy którzy czekają na kurs w podobnych warunkach.

Złotówy mogą sobie wlaczyc klime lub wyjśc z wozu,zwierzę tego nie zrobi.Porownanie nie obras się z dupy wzięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już dywagację o zamkniętym psie, który miał być domyślam się - rdzeniem tego filmu, który niestety obejrzałem i długo nie od-zobaczę...

 

... Wydaje mi się, że to jednak najmniejszy problem czy też wypaczenie, jakie znalazło się na tym filmie... Bo tło zdarzeń przyćmiewa całą resztę.

 

1. parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych.

2. obnażanie się w miejscu publicznym,

3. naruszenie dóbr osobistych ( po obu stronach )

4. narażanie innych na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

 

Najbardziej to mi tego dziecka żal, a kamerzysta powinien chociaż w publicznym wideo usunąć twarze. Właśnie ze względu na dziecko, którego ojca powiążą teraz z tym wideo w szkole i nie dadzą żyć przez długie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W krótkich spodenkach, koszulce(często z zapasowymi na zmianę),szukając cienia, często z włączoną klimą, lub w najgorszym wypadku wiatrakiem, i kilkoma butelkami wody. Ten pies siedział w pełnym słońcu, a nikt z nas nie wie, ile tak naprawdę "rodzinka" była w sklepie, 10 min to się często stoi w takich sklepach przy kasie. Gdy na dworze jest 30 stopni temp. w samochodzie potrafi wzrosnąć w kilka min. do ogromnych wartości, a 30 stopni to dzisiaj było w cieniu + zer0 wiatru.

 

Złotówy mogą sobie wlaczyc klime lub wyjśc z wozu,zwierzę tego nie zrobi.Porownanie nie obras się z dupy wzięte.

 

Ja pisałem o takich co siedzą w pojeździe z zimnym łokciem, poza tym widać że pies w dobrej kondycji. Co do parkowania na kopercie może mieli kartę parkingową, widać też że kiera po prawej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o takich co siedzą w pojeździe z zimnym łokciem, poza tym widać że pies w dobrej kondycji. Co do parkowania na kopercie może mieli kartę parkingową, widać też że kiera po prawej stronie.

Tacy co z łokciem siedzą mogą mieć wiatraczek i wyjść z samochodu w każdej chwili, nie mówiąc już o tym ze mają stały dostęp do wody, którego pies raczej nie miał( bo jeszcze by wylał i co?) W dobrej kondycji? Cieszył się ze wreszcie wrócili. A co do miejsca parkowania? sądząc po zachowaniu faceta, faktycznie mógł mieć kartę inwalidy...umysłowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy co z łokciem siedzą mogą mieć wiatraczek i wyjść z samochodu w każdej chwili, nie mówiąc już o tym ze mają stały dostęp do wody, którego pies raczej nie miał( bo jeszcze by wylał i co?) W dobrej kondycji? Cieszył się ze wreszcie wrócili. A co do miejsca parkowania? sądząc po zachowaniu faceta, faktycznie mógł mieć kartę inwalidy...umysłowego.

 

Serio chcesz kontynuować dyskusję opartą o domysły? Dla mnie tu nie ma żadnej sensacji i nie było zagrożenia dla psa skoro nagrywający nie wezwał policji czy SM tylko odgrażał się fejsbukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden lepszy od drugiego :E.

 

4 okna w aucie otwarte. Nagrywający szukał sensacji i tyle, gdyby faktycznie coś było nie tak to by zadzwonił na policję. No chyba, że nagrywałby jak pies się dusi, aby wrzucić na fejsika :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio chcesz kontynuować dyskusję opartą o domysły? Dla mnie tu nie ma żadnej sensacji i nie było zagrożenia dla psa skoro nagrywający nie wezwał policji czy SM tylko odgrażał się fejsbukiem.

Jak widać to Ty chcesz tą dyskusje prowadzić, w dodatku bez sensownych kontrargumentów LOL. Koleś policji nie wezwał, bo mamy czasy jakie mamy, teraz dla ludzi ważniejsze są lajki na FB i tubie, no cholera nie dało się kręcić i zadzwonić w tym samym czasie.(co tez o nim źle świadczy) Sensacja to na pewno nie jest, ale zachowanie godne potępienia i pogardy owszem, ale jeśli dla Ciebie to normalne, to faktycznie nie ma sensu z Tobą prowadzić jakiejkolwiek dyskusji.

 

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać to Ty chcesz tą dyskusje prowadzić, w dodatku bez sensownych kontrargumentów LOL. Koleś policji nie wezwał, bo mamy czasy jakie mamy, teraz dla ludzi ważniejsze są lajki na FB i tubie, no cholera nie dało się kręcić i zadzwonić w tym samym czasie.(co tez o nim źle świadczy) Sensacja to na pewno nie jest, ale zachowanie godne potępienia i pogardy owszem, ale jeśli dla Ciebie to normalne, to faktycznie nie ma sensu z Tobą prowadzić jakiejkolwiek dyskusji.

 

Dobranoc.

 

Weź gościu, śmieszny jesteś i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak bym to rozwiązał, powiedziałbym, bąbelek bierz cellol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl sobie tak Niemcy gazowali Zydów, nikt nie wnikał.... kto jest temu winy >?? odpowiedz sobie sam czytając internet.

Ale pies to nie zyd wiec wpd stąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sary o co Ty bijesz pianę? Chu wie kiedy typ zaczął nagrywać, chu wie czy pies w ogóle zdążył się zagrzać... Gowniane wideo wrzucone na neta przy którym co najwyżej można siąść i płakać wiedząc,że takie patusy są wśród nas. Pentium dobrze mówi. Zagrożenie to spowodował ten idiota wyskakując z jadącego samochodu w którym miał żonę, córkę i psa.

Oczywiście, że nie wolno zostawiać zwierząt w samochodzie na upale, ale w tym kontetnym wypadku jest to najmniej martwiąca rzecz jaką miała miejsce na tym filmie. Cholera wie co taki typ w domu odwala.

 

Malo to śmieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sary o co Ty bijesz pianę? Chu wie kiedy typ zaczął nagrywać, chu wie czy pies w ogóle zdążył się zagrzać... Gowniane wideo wrzucone na neta przy którym co najwyżej można siąść i płakać wiedząc,że takie patusy są wśród nas. Pentium dobrze mówi. Zagrożenie to spowodował ten idiota wyskakując z jadącego samochodu w którym miał żonę, córkę i psa.

Oczywiście, że nie wolno zostawiać zwierząt w samochodzie na upale, ale w tym kontetnym wypadku jest to najmniej martwiąca rzecz jaką miała miejsce na tym filmie. Cholera wie co taki typ w domu odwala.

 

Malo to śmieszne...

Żadnej piany nie biję, zwracam uwagę nie tylko na psa, ale na całokształt zachowania, biedny pies (psa nie powinno się zostawiać w taki upal nawet na 5 min) Biedna córa, która jak Ty albo, ktoś inny wspomniał będzie miała "nie fajnie" po udostępnionym przez nie wiele lepszego idiotę filmu, który zamiast zareagować kręcił film. A teraz spadam nad wodę, bo nawet w krótkich spodenkach, bez samochodu, za gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...