Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość RobONtouR

Zostawił Psa w nagrzanym aucie (Wideo +18 /serio)

Rekomendowane odpowiedzi

Pies nie powinien zostawać nawet na minutę. Ale gorszy jest tu ten facet, co zdejmuje majtki. Aż w głowie się nie mieści, że takie prostactwo chodzi po ulicach i jeszcze może pozwolić sobie na towar luksusowy (samochód).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pominę fakt, że nagrywający mógł po prostu wezwać SM albo Policję i bez wahania sam bym to zrobił to.. ręce mi Pentium na Ciebie opadają widząc jak bagatelizujesz sprawę.takie uchylenie okna w pełnym słońcu to za przeproszeniem G warte jest. W domu okno na oścież otworzysz albo drzwi balkonowe i nic to nie daje a Ty serio myślisz, że w blaszanej puszce na słońcu szpary szerokości 1,5cm coś dają? Gdyby to było dziecko, też byś uważał że nic się nie stało? Jesli tak to nawet nie ma co z Tobą w dyskusję się wdawać na ten temat.

 

Dzieciaka szkoda, rodziny się nie wybiera a jak widać można naprawde pechowo trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies nie powinien zostawać nawet na minutę. Ale gorszy jest tu ten facet, co zdejmuje majtki. Aż w głowie się nie mieści, że takie prostactwo chodzi po ulicach i jeszcze może pozwolić sobie na towar luksusowy (samochód).

Dzisiaj nawet prostackie dresy tłuką się BMW.

Zobacz jaki prostak, auto i do tego nawet ma szofera :E

https://youtu.be/YIjjrmBaQP0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pojechał jutubowym ciotom szukającym sensacji za lajki. Ja bym ich jeszcze poszczuł tym psem.

Fakt, facet typowy patol, ale jakoś mi ich nie żal.

Wyskoczenie z samochodu może dziwić, ale auto ma kierownicę po prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://video.wp.pl/i,zostawilismy-auto-z-otwartymi-szybami-na-sloncu-temperatura-przekroczyla-nasze-oczekiwania,mid,2024015,cid,8053,klip.html?ticaid=11bc14

 

Tutaj jest odpowiedni temat, by zostawić tego linka.

Facet chory psychicznie, nie powinien prowadzić auta. 5 minutowe zakupy zbyt często kończą się 15-minutowymi i staniem w kolejce do kasy kolejne 5-10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pominę fakt, że nagrywający mógł po prostu wezwać SM albo Policję i bez wahania sam bym to zrobił to.. ręce mi Pentium na Ciebie opadają widząc jak bagatelizujesz sprawę.takie uchylenie okna w pełnym słońcu to za przeproszeniem G warte jest. W domu okno na oścież otworzysz albo drzwi balkonowe i nic to nie daje a Ty serio myślisz, że w blaszanej puszce na słońcu szpary szerokości 1,5cm coś dają? Gdyby to było dziecko, też byś uważał że nic się nie stało? Jesli tak to nawet nie ma co z Tobą w dyskusję się wdawać na ten temat.

 

Dzieciaka szkoda, rodziny się nie wybiera a jak widać można naprawde pechowo trafić.

 

Zobacz trzeci filmik jak masz problem z oceną szerokości po filmach w pierwszym poście tam widać, że jest tam co najmniej po 5 cm na trzech szybach.

 

 

https://video.wp.pl/i,zostawilismy-auto-z-otwartymi-szybami-na-sloncu-temperatura-przekroczyla-nasze-oczekiwania,mid,2024015,cid,8053,klip.html?ticaid=11bc14

 

Tutaj jest odpowiedni temat, by zostawić tego linka.

Facet chory psychicznie, nie powinien prowadzić auta. 5 minutowe zakupy zbyt często kończą się 15-minutowymi i staniem w kolejce do kasy kolejne 5-10 minut.

 

Facet nie prowadził auta, kierownica jest po prawej stronie. Co do filmiku to o kant dupy potłuc bo na początku widać jedną szybę opuszczoną a pod koniec dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch istot szkoda, tego psa oraz dziecka. Sam miałem wilczura i wiem jak źle one znoszą wysokie temperatury, mój w gorące dni przeważnie leżał wbity w chłodny kaloryfer (jeszcze gorzej znosił temperatury Husky od kolegi, te to dopiero mają "sajgon" w lato). Samochód ma uchylone okna, ale nie porusza się więc nie ma prawie efektu "przeciągu", mogę postawić czekoladę że jeżeli na zewnątrz było np: 30'C to w środku z uchylonymi szybami bez problemu było NAJMNIEJ z 3'C więcej (żeby czasem nie z 10'C więcej) i to biorę poprawkę na to że samochód stoi najwyższej z 5-15min bo po godzinie albo dłużej to w środku można "jajka smażyć". Szkoda wilczura bo jego "pan" nie pomyślał by założyć mu kaganiec i stanąć z nim gdzieś z boku w cieniu a żona niech poleci po zakupy, albo na odwrót niech żona pilnuje psa a on kupuje zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch istot szkoda, tego psa oraz dziecka. Sam miałem wilczura i wiem jak źle one znoszą wysokie temperatury, mój w gorące dni przeważnie leżał wbity w chłodny kaloryfer (jeszcze gorzej znosił temperatury Husky od kolegi, te to dopiero mają "sajgon" w lato). Samochód ma uchylone okna, ale nie porusza się więc nie ma prawie efektu "przeciągu", mogę postawić czekoladę że jeżeli na zewnątrz było np: 30'C to w środku z uchylonymi szybami bez problemu było NAJMNIEJ z 3'C więcej (żeby czasem nie z 10'C więcej) i to biorę poprawkę na to że samochód stoi najwyższej z 5-15min bo po godzinie albo dłużej to w środku można "jajka smażyć". Szkoda wilczura bo jego "pan" nie pomyślał by założyć mu kaganiec i stanąć z nim gdzieś z boku w cieniu a żona niech poleci po zakupy, albo na odwrót niech żona pilnuje psa a on kupuje zakupy.

 

albo niech dziecko robi zakupy a pies pilnuje rodziców pod sklepem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz trzeci filmik jak masz problem z oceną szerokości po filmach w pierwszym poście tam widać, że jest tam co najmniej po 5 cm na trzech szybach.

 

 

 

 

Facet nie prowadził auta, kierownica jest po prawej stronie. Co do filmiku to o kant dupy potłuc bo na początku widać jedną szybę opuszczoną a pod koniec dwie.

 

 

Nie wiem kto jakimiś głupimi argumentami wali, ale co lekko szyby opuszczone dadzą, jak w cieniu jest 30stopni :E. Niektórzy argumentują, że co to 10 czy 15 min dla takiego psa. Polecam ubrać kurtkę zimową ewentualnie jakieś futro i zasiąść sobie do samochodu bez klimy. Facet nagrał prostaka który rzucał przekleństwami na lewo prawo, dupę pokazał. Żonka pierdzili, że pies się nie dusi tylko kobieta. I płacz, że dziecko ucierpi? A od kiedy to życie jest sprawiedliwe. Jeszcze będąc już w czasie jazdy wyskakuje z auta. Bym takiego barana spotkał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz trzeci filmik jak masz problem z oceną szerokości po filmach w pierwszym poście tam widać, że jest tam co najmniej po 5 cm na trzech szybach.

 

Czyli jednak dalsza dyskusja nie ma sensu :E usiądź serio w aucie, opuść sobie nawet na te 5cm szyby i w pełnym słońcu, nie w cieniu, wytrzymaj kilkanaście/kilkadziesiąt minut.

Idziesz tak w zaparte to zrób to, odziej się w grubsze ubrania (owczarki mają dość pokaźną ilość sierści i upały znoszą źle więc żeby symulacja miała sens powinieneś czuć warunki jak one), usiądź w aucie, uchyl sobie okna i zobaczymy jaki cwaniak będziesz wtedy :E

Aaaa no i nagraj film to się pośmiejemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdmK

10-15 minut ? A kto tego ma pilnować, wszyscy dookoła mają czatować z zegarkiem w ręku, zastanawiać się czy szukać ochroniarza, dzwonić na policję... kto w ogóle ma ocenić czy 10-15 minut jest bezpieczne, a 16 należy interweniować ? Takich rzeczy się nie robi i tyle. Facet ma podejście "aby mnie było wygodnie" i wszystkich ma tam, gdzie pokazał. Po tym jak zaparkowali na "niebieskim" widać, że zrobili to dlatego, aby im ktoś autka pod marketem nie poobijał. Było ich tróje, ale wszyscy solidarnie zawinęli do marketu, bo tam chłodniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunęli filmy :(

Albo dostał bana, albo faktycznie usunął konto.

 

Publikacja tych filmików zamiast sławy przyniesie mu raczej tylko problemy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goła doopa na Youtube - jak inaczej mogło się to skończyć? :E Jakby ocenzurował oko Saurona, twarze i wulgaryzmy pewnie by leżało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-15 minut ? A kto tego ma pilnować, wszyscy dookoła mają czatować z zegarkiem w ręku, zastanawiać się czy szukać ochroniarza, dzwonić na policję... kto w ogóle ma ocenić czy 10-15 minut jest bezpieczne, a 16 należy interweniować ? Takich rzeczy się nie robi i tyle. Facet ma podejście "aby mnie było wygodnie" i wszystkich ma tam, gdzie pokazał. Po tym jak zaparkowali na "niebieskim" widać, że zrobili to dlatego, aby im ktoś autka pod marketem nie poobijał. Było ich tróje, ale wszyscy solidarnie zawinęli do marketu, bo tam chłodniej...

 

Pitu pitu pierdu pierdu. Na trzecim filmie było widać kartę parkingową dla osób niepełnosprawnych.

 

Albo dostał bana, albo faktycznie usunął konto.

 

Publikacja tych filmików zamiast sławy przyniesie mu raczej tylko problemy :E

 

Sam usunął, gdyby zrobił to jutub było by info że ten kanał został usunięty za naruszenie regulaminu serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdmK

Pitu pitu pierdu pierdu. Na trzecim filmie było widać kartę parkingową dla osób niepełnosprawnych.

 

 

 

Sam usunął, gdyby zrobił to jutub było by info że ten kanał został usunięty za naruszenie regulaminu serwisu.

 

Karta "babci", bo na rozstrój nerwowy nie dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widać ze ktoś z nich jest niepełnosprawny? Bo tylko ten pan jest niepełnosprawny ale umysłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widać ze ktoś z nich jest niepełnosprawny? Bo tylko ten pan jest niepełnosprawny ale umysłowo.

 

Mój link

 

 

Nie nam oceniać. Nie widziałem reszty tych "filmów" ale skoro mówicie, że miał plakietkę to nie ma o czym gadać. Nie każdą niepełnosprawność widać.

 

Dobrze, że ten syf już popłynął z YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widać ze ktoś z nich jest niepełnosprawny? Bo tylko ten pan jest niepełnosprawny ale umysłowo.

 

Nie znam się na tym, ale czy w przypadku chorób umysłowych, takich, że aż dają stopień niepełnosprawności, nie ma zakazu prowadzenia samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, ale czy w przypadku chorób umysłowych, takich, że aż dają stopień niepełnosprawności, nie ma zakazu prowadzenia samochodu?

 

On nie prowadził samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam filmu, ale wydawało mi się, że na końcu wyskakuje od strony kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam filmu, ale wydawało mi się, że na końcu wyskakuje od strony kierowcy.

Samochód to "anglik".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...