Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Malmo21

ASUS rozsypany system

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Generalnie mam pytanie za 100 punktów

Czy po użyciu fuckji "przywracanie systemu " z płyty instalacyjnej Windows 7

I użyciu zapisu z 2017 r wszystkie pliki użytkownika przepadną ? Tzn zdjęcia, zapisane zrzuty kontaktów z komórki, dokumenty utworzone, pdfy f

Grunt chodzi o to by nie przepadły te rzeczy.

CAŁY system się rozsypał używałem już z konsoli z płyty instalacyjnej komendy typu

Sfc /scannow -nic nie dało

Chkdsk /r ,/r - nic nie dało

 

Generalne pytanie to czy po uŻyciu funkcji przywracania systemu usuną się te dane użytkownika utworZone na przestrzeni czasu ?

Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie systemu nie usunie plików utworzonych przez Ciebie (nie jestem tylko pewien jak to się ma do kontaktów), ale rzeczy typu foldery, pliki, pdf, word itd będą całe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o Te kontakty zrzucone z telefonu najbardziej chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrzuty kontaktów z komórki?

Jak gdzieś to było np. w moich dokumentach, to nie powinno się nic stać.

Nie pamiętam czy da się zrobić kopię obecnego punktu przywracania, ale backup partycji systemowej możesz zrobić.

Poza tym dostęp do danych zawsze możesz uzyskać ze środowiska uruchomieniowego np. Sergei Strelec W10 x64, wypalić na płytę, lub pendrive, i odpala się system normalnie. Możesz się rozejrzeć po kompie, i ew. skopiować w inne miejsce co tam jest najważniejsze. Potem przywrócić system, albo po prostu machnąć na świeżo formata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...