Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wilamx

Samsung Wave - recenzja po latach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w tym temacie. Postanowiłem wystartować z kanałem na YT. Nagrałem właśnie filmik o Samsungu Wave i chętnie przeczytam opinię na jego temat. Co poprawić, co zmienić, co zostawić. Pomijam jakość wideo - nowy sprzęt kupię, jak kanał będzie miał jakieś perspektywy. Pozdrawiam i dziękuję za opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa recka, ode mnie masz suba. Jak dla mnie wystarczy że będziesz trochę głośniej mówił ;)

 

No i tak btw, Wave znacznie lepiej działa po wgraniu Androida ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię i suba, mikrofon nowy nabytek i jeszcze się go uczę ;)

 

A co do Wave to kiedyś nie miałem odwagi go modować, ale teraz mnie do tego zachęciłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię i suba, mikrofon nowy nabytek i jeszcze się go uczę ;)

 

A co do Wave to kiedyś nie miałem odwagi go modować, ale teraz mnie do tego zachęciłeś :D

 

Nie ma co się bać, gdyby coś się posypało zawsze możesz wrócić Multiloaderem do Bady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się bać, gdyby coś się posypało zawsze możesz wrócić Multiloaderem do Bady ;)

Wiadomo, ale kiedy Wave nie leżał w szafie to byłem sporo młodszy, a moja wiedza i umiejętności w temacie praktycznie nie istniały :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem łapkę w górę na zachętę :) Ogólnie jak patrzę na Twoje nowe filmy to widać więcej "luzu i naturalności".

 

Widzę, że jest postęp i kanał rośnie dość szybko - 70 subów w tydzień, nieźle. Od razu się lepiej ogląda z tymi ciekawszymi przejściami. O dziwo filmik był dodany wcześniej niż recenzja laptopa i w nim już są te ciekawsze przejścia. Oceniałem wtedy tylko tamten film z laptopem, a patrząc teraz na nowsze filmy (np. ten: https://www.youtube....?v=KA2wNlZxJuo), nie wiedziałem, że tak bardzo weźmiesz sobie do serca moją opinię. To niesamowicie dla mnie miłe, że mogłem mieć jakikolwiek, choćby najmniejszy wpływ na czyjąś twórczość - życzę Ci powodzenia z rozwojem kanału ;)

 

Mikrosugestia

Być może warto byłoby zmienić tematykę całego kanału na retro/starszy sprzęt? To tylko sugestia, ale w sumie mało jest takich kanałów na polskim YouTube, a temat na zagranicznym YouTube okazuje się być bardzo chwytliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :cool:

Na początek wziąłem się za naturalność. Teraz mam chwilę przerwy, bo czekam na nowy aparat - oszczędności uruchomione, trzeba inwestować :D A plany są takie, że w przyszłym tygodniu pojawi się film o głośnikach bt, Anker Soundcore 2, jego recenzji w polskim youtube nie ma. W porównaniu do JBL GO+, ze sprzętem bardzo popularnym. Tym filmem mam nadzieję zdobyć trochę większą publiczność.

Co do przejść, aparat to nic specjalnego, ale będzie miał 5 osiową, podwójną stabilizację, to będę się mógł w jakieś inne przejścia pobawić.

A z retro sprzętem to fajna sprawa, ale by na to dużo kasy szło, bo raczej nikt w moim otoczeniu nie ma nic do pożyczenia, chcę bardziej się skupić na rzeczach nowych i poszukać jakiegoś producenta, który coś udostępni ;) choć nie ukrywam, że chciałbym, żeby raz na 2/3 tygodnie chociaż coś na playliście "recenzje po latach" się pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S8500 to też mój pierwszy smartfon i miło go wspominam, jakość wykonania 1 liga. Android na niego niby jest, ale nie nie w pełni funkcjonalny.

Co do filmu - jest dobrze, mógłbyś tylko troszkę bardziej energicznie mówić. W porównaniu z niektórymi, którzy tu zachęcali do swoich kanałów, jestem pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne opinie, mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości przełoży się to na suby i wyświetlenia ;) A odnośnie energii i stylu to chyba jestem już na dobrej drodze. Z filmiku na filmik jest i będzie coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...