Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomek79

Xbox 360 slim & xbox 360 one.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie chce kupić córce xboxa z kinectem. Jestem zielony jak trawa w tych konsolach. Nie będę się rozpisywał o tych konsolach i szczególnie o kwotę zakupu też nie chodzi. Po prostu co będzie lepszym wyborem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xbox 360 trochę gier na kinecta wyszło. Na xbox one znacznie mniej i MS już uśmiercił kinecta do nowej konsoli.

 

Xbox one 28 gier do których wymagany jest kinect lub można go użyć

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_One_games

 

W przypadku xbox 360 gier takich jest około 177

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_games

 

Przy czym trzeba zaznaczyć, że w jednym i drugim przypadku nie wszystkie wyszły na wszystkich kontynentach, nie wszystkie obsługują kinecta w pełni, czyli że zapewniają sterowanie wyłącznie ciałem/gestami bo np. kinect służy tylko do wspomagania rozgrywki, nagrywania itp.

Nie zmienia to faktu, że na xbox 360 wybór był większy, pozostaje jedynie kwestia dostępności obecnie niektórych tytułów na kinecta.

Nie myślałeś np. o nintendo switch? Wiem, że teoretycznie może gorsza propozycja, ale nie we wszystkich grach na Switcha da się siedzieć na kanapie, w niektórych trzeba wstać i się poruszać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że na one trzeba jakieś adaptery dokupywać. Wiadomo jak to z dzieciakami pograją z tydzień i konsola się znudzi. Na alledrogo są w różnych cenach w zależności od pojemności dysku. Ile tego dysku potrzeba minimum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlatego nie przeginaj z ceną (żeby po miesiącu sprzedać). 20 GB dysku wystarczy gdy ktoś umie używać usuń, dalej można się ratować pendrive.

 

X360 to lepszy wybór, choć obciach "taka przestarzała", ale przynajmniej do niej kupisz masę gier po 10-20 zł i sprawdzić instalując całą na HDD. W przypadku X1 ceny są dużo wyższe więc zakup typu "kupię 10 gier pewnie ze 2 się spodobają, a 2 uszkodzone" nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś np. o nintendo switch? Wiem, że teoretycznie może gorsza propozycja, ale nie we wszystkich grach na Switcha da się siedzieć na kanapie, w niektórych trzeba wstać i się poruszać ;)

Jak pisałem wcześniej nie znam się na tych konsolach a o tym nintendo to dzisiaj pierwszy raz zobaczyłem na allegro jak wszedłem w konsole :D Znam tylko xbox i ps.

 

No właśnie, dlatego nie przeginaj z ceną (żeby po miesiącu sprzedać). 20 GB dysku wystarczy gdy ktoś umie używać usuń, dalej można się ratować pendrive.

 

X360 to lepszy wybór, choć obciach "taka przestarzała", ale przynajmniej do niej kupisz masę gier po 10-20 zł i sprawdzić instalując całą na HDD. W przypadku X1 ceny są dużo wyższe więc zakup typu "kupię 10 gier pewnie ze 2 się spodobają, a 2 uszkodzone" nie ma sensu.

Sprawa wygląda następująco byliśmy u znajomych na wakacjach i grała z dzieciakami w te gry sportowe i jak to dziecko ona chce taką samą grę co one miały. A to nawet nie wiedziałem że można z pendrive korzystać, mam dysk zewnętrzny 1TB. Nie chodzi że przestarzała po prostu ma działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się zna to może podeśle jakiś link z alledrogo na PW którą konsole brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz brac Xbox 360 to jak najnowsza wersje. Xbox 360E jest zdaje się najnowszy.

 

Zgadzam się natomiast z poprzednikiem jeżeli Xbox z kinectem to możliwe, że 360 będzie lepsza. Z tym, że nie wiem czy warto inwestować w takiego starocia.

Kolega też dobrze mówił Switch mógłby być lepszy. Tam są naprawdę fajne gry dla dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi konsolami co przerabiają żeby gry działały ściągnięte z netu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Na moje powinno się mieć jeszcze Xbox 360 E bo jest jeszcze parę gier które nie działają lub są błędy na emulatorze Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaptery są potrzebne jak chcesz podłączyć kinecta z Xbox One do Xbox One S lub One X bo nie posiadają już tego wejścia które posiadała pierwotna wersja konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...