Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomeczek19846

Iphone 8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od razu do rzeczy. Kilkanaście dni temu zakupiłem iphona 8 plus. Od kilku dni pojawia mi się problem w postaci.

Mianowicie zaraz po włączeniu telefonu i kliknieciu ikonki ustawienia w telefonie usiłuję palcem na ekranie dotykowym przesunąć obraz w dół lub górę.

W tym momencie nic się nie dzieje a dopiero od 1 do 4 sekundy w zależności od widzi misie telef obraz się przesuwa z pewnymi oporami. Po wyłączeniu telefonu tkz mieki reset bądz twardy reset problem ustępuję aby po kilku nastu godzinach problem jak wyzej powrócił. Jedni mówią że tak ma być bo taki telefon. Inni uzytkownicy mówią że maja taki telefon to nic im sie nie dzieje. Według mnie to jest tak widoczne że jak by u kogoś to występowało to by o tym pisał. Prosze pomuszczie. Tylko sensowne odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywracałeś telefon do ustawień fabrycznych? Takie reakcje telefonu nie są normalne (a już zwłaszcza na jednym z topowych modeli) - może gdzieś wkradł się jakiś błąd i ustawienia fabryczne pomogą. Jak coś, będziemy myśleć dalej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Prosze pomuszczie...

 

Litości, bo mi oczy wypłyną :poke:

 

 

Okazjonalne przycięcia w animacjach interfejsu w ajfonach (nawet tych najnowszych), to dość normalna sprawa. Miałem to w iP6, mam w iP8, widziałem na urządzeniach testowych w pracy. Te telefony też mają swoje wady, inaczej twierdzą tylko fanatycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod pojęciem "okazjonalne przycięcia interfejsu" masz na myśli klatkowanie? Jeśli tak, to u mnie animacje potrafiły czasami bardzo delikatnie chrupnąć na iOS 11 i nie miało to wpływu na ogólne działanie urządzenia (poza wrażeniami wizualnymi), bo telefon i tak reagował od razu na wszystkie działania. Potrafiły, bo po aktualizacji do 12 wszystko pływa, nie widzę żadnych przycięć ani klatkowania animacji :). Urządzenie chodzi zdecydowanie szybciej. Natomiast reakcja telefonu po 1-4 sekund zdecydowanie nie jest normalna i raczej nikt by tego nie przeoczył, nawet najbardziej zagorzały fanboj (mimo że się do tego nie przyzna) :).

 

Tak na marginesie iOS 11 ma nie najlepszą opinię wśród użytkowników iPhone ze względu na pojawiające się różne błędy - co prawda u mnie wszystko chodziło bez zarzutu, ale wiem, że na tym systemie u niektórych działy się dziwne rzeczy :E.

 

PS Ciekawe, jakie działania podjął autor tematu - pierwszy post jest z 12 sierpnia, a tu odzewu brak :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam na myśli gubienie klatek animacji (czasami dość znaczne). Fakt, 4s to to na pewno nie są, ale ludzie mają tendencję wyolbrzmymiać, opisując problemy

Na iOS 12 też mi się już raz zdarzyło zaobserwować - tak jakby po wybudzeniu z uśpienia telefon przez pierwszych kilka sekund leciał dalej na obniżonym taktowaniu procesora...

 

 

A kolega, jeśli nie uporał się z błędem, najlepiej jakby nagrał to zjawisko przechwytywaniem ekranu - wtedy nie będzie wątpliwości, jak problem wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...