Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sibudubu

Słuchawki z mikro + klawiatura razem za około 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam jakiegoś zestawu słuchawki z mikro + klawa zależy mi na tym aby klawa była membranowa oraz żeby w słuchawkach była dobra jakość mikrofonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie kupisz już klawiaturę mechaniczną, będzie znacznie lepsza w użytkowaniu niż membrana:

https://pclab.pl/art76321-12.html

Przykładowo Tacens Mars Gaming MK4 typowo do grania lub Tracer Gamezone Radiant ma przełączniki brown więc będzie bardziej podobna do membranowej. Media-Tech Cobra Pro Inferno ma przełączniki blue z charakterystycznym "kliknięciem" przy aktywacji.

 

Słuchawki chociażby Superlux HMC681 Evo, chyba najlepsze z mikrofonem w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz gamingowego mechanika, tylko wygodną, cicha klawiaturkę głównie do pisania to idealna będzie Logitech 920-008669. Do tego dobierz sobie Cooler Master Masterpulse MH-530 z wbudowanym, czułym mikrofonem i bardzo dobrym, głębokim brzmieniem. Oba produkty sprawdzonych marek, znane z dobrego wykonania - spokojnie mieścisz się w 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz gamingowego mechanika, tylko wygodną, cicha klawiaturkę głównie do pisania to idealna będzie Logitech 920-008669. Do tego dobierz sobie Cooler Master Masterpulse MH-530 z wbudowanym, czułym mikrofonem i bardzo dobrym, głębokim brzmieniem. Oba produkty sprawdzonych marek, znane z dobrego wykonania - spokojnie mieścisz się w 300 zł.

Słuchawki od gamingowej firmy będą porażką, na 100%. Nawet jeśli nie zupełną, to wątpię aby mogły się równać z firmą zajmującą się sprzętem Audio od wielu lat.

 

Co do tego Logitecha, jeśli już to brałbym model K740 na przełącznikach nożycowych, membrana to naprawdę syf w porównaniu do mechanika czy nożyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych słuchawek mogę polecić Superlux HD668b - konkretne granie na planie V ze świetnym basem i detaliczną, dla niektórych nieco ostrą górą oraz bardzo dobrą sceną. Tylko pady są kiepskie, więc dobrze je wymienić. Z nieco droższych podobno dobre są Somic V2. Do tego mikrofon np. Zalman MIC-1 albo Tracer TRS-2 S2. Klawiaturę bym wziął maksymalnie za 100 zł, bo ja za tyle kupiłem już fajnego mechanika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...