Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Ciastovy

Wentylator do zasilacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje wentylatora który jest przystosowany do pracy w poziomie do zasilacza Chieftec 400W(GPS-400aa-101). Obecny fabryczny wentylator nasmarowałem 3 miesiące temu olejem wazelinowym(bo zaczął huczeć) ale problem jest z terkotaniem...

Na wentylator mogę wydać 45zł +/-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

be quiet! Pure Wings 2 (BL039)

4 pin pod płyte i najlepiej samemu ustawić regulacje zakresu obrotów od temp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentylator wart więcej niż zasilacz... pomyśl nad kupnem czegoś młodszego, z gwarancją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie za słaby? stary wentylator ma 2200rmp a ten BQ ma 1500rpm. Najlepiej jakby był na 3pin

 

 

 

 

#Bartosz302 zbieram na nowy komputer i nie zamierzam kupować zasilacza do starego komputera. Ja wiem żeby każdy chciał od razu kupować nowy zasilacz ale dopóki działa ten nie zamierzam nic zmieniać. Do przeglądania internetu i oglądanie filmów starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uważasz, tylko żeby nie było problemów z temp. po wymianie wentylatora na wolniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XFX XXX PRO 750W, ten z wentylatorem 135mm (kto to wymyślił). Wentylator działał prawie zawsze na full, 2000+ obrotów. Wymieniłem na Enermaxa TB Silance Manual, podpiołem pod mobo i ustawiłem regulatorem obroty około ~1000 (granica słyszalnosci u mnie). Działa już tak 3 rok, zasilacz sie nie grzeje i jest cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna bajka... lepszy elektrolit i nie jest zasłonięty przez przewody (dostęp do nadmuchu z wentylatora)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...