Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Antoin

Obudowa do Lenovo IdeaPad G580

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może wymieniał obudowę w tym modelu lenovo? mogę to zrobić samemu czy oddać lepiej do serwisu? obudowa kosztuje 150zł a serwis pewne krzyknie dwa razy tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150zł? tu masz za 130zł https://www.maxforpower.pl/pl/p/Obudowa-do-laptopa-Lenovo-IdeaPad-G580-G580c-G585-AM0N2000100-Gorna%2C-Palmrest%2C-Touchpad/195708 na tym modelu G580 będzie pasować. Wymiana obudowy - nie mam doświadczeń z tym, poszukaj może na youtube. Ewentualnie zapłać w serwisie żeby czegoś nie zepsuć :D podejrzewam, że koszt będzie podobny do kosztu obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował i nie bawił sie w to samodzielnie. 130zł to tanio, kup może z tej stronki od Magris, zawsze to oszczędność. A zapytaj w serwisie ile za wymiane krzykną, jak z dwa razy tyle co koszt obudowy to juz w sumie moze lepiej samemu sprobowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150zł? tu masz za 130zł https://www.maxforpower.pl/pl/p/Obudowa-do-laptopa-Lenovo-IdeaPad-G580-G580c-G585-AM0N2000100-Gorna%2C-Palmrest%2C-Touchpad/195708 na tym modelu G580 będzie pasować. Wymiana obudowy - nie mam doświadczeń z tym, poszukaj może na youtube. Ewentualnie zapłać w serwisie żeby czegoś nie zepsuć :D podejrzewam, że koszt będzie podobny do kosztu obudowy.

 

Dzięki za namiar, faktycznie tańsza a taka sama :D kupuję w takim razie, a kwestia wymiany już jest jasna, znajomy, który robił takie rzeczy wiele razy ma mi wymienić obudowę za pół darmo, nie ma sensu oddawać do serwisu i czekać też nie wiadomo ile aż zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Antoin - czy masz może już tę obudowę wymienioną? dziewczyna prosiła bym jej znalazł nową obudowę do lapka a ta, którą podawali wyżej jest tania, więc jeśli możesz to odpisz proszę czy daje radę ta obudowa, nie chcę czasem kupić szmelcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Antoin - czy masz może już tę obudowę wymienioną? dziewczyna prosiła bym jej znalazł nową obudowę do lapka a ta, którą podawali wyżej jest tania, więc jeśli możesz to odpisz proszę czy daje radę ta obudowa, nie chcę czasem kupić szmelcu.

 

Tak, jest ok, znajomy mi wymienił. Tylko, że ja mam do lenovo ideapad g580, a nie wiem do jakiego Ty potrzebujesz. Maxfopower ma do każdego lapka chyba obudowy, to poszukaj tam, moja jest dobra ;) (bo nie wiem czy pytasz o te konkretną obudowę, czy po prostu czy obudowy z tamtego sklepu są dobre).

 

PS. Następnym razem może pisz wiadomość na priv to szybciej odpowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...