Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pokijek

Tablet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pokijek

Hejka, chciałabym kupić tablet do oglądania seriali i pisania na fb/notatek do szkoły, budżet to około 300-400zł. Filmy chciałabym oglądać w conajmniej 720p i dobrze by było jakby tablet się nie zacinał po pół roku użytkowania. Ktoś doradzi jaki kupić? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej kupić taniego notebooka lub większy porządny telefon? Tablety to trochę martwy rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pokijek

Nie kupie notebooka za 300-400zl ani dobrego telefonu xd. Poza tym telefon mam a chce coś małego i przenośnego do seriali. A tablety widziałam że chodzą w takich cenach, tylko nie wiem, który byłby najlpeszy co do ceny. O i może spytam jeszcze o jedno, czy 1gb ramu wystarczy na odpalenie messengera i filmu jednocześnie? Czy już zacznie się zacinać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pokijek

Jego rozdzielczość to 1024x600 czyli nie obsłuży 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za taką kwotę szukałbym czegoś z przynajmniej 2 GB ramu używanego na allegro lub coś z aliexpress, gearbest. Najlepiej z wysyłką gdzieś z UE np: DE lub z chin ale z ubezpieczeniem vat (obecnie sporo przesyłek trafia na vat)

 

Kiedyś jak siedziałem w temacie tabletów to wartę uwagi (za ~100$) na aliexpres itp. były Chuwi (Ten chyba nie do kupienia w UE), Cube i Teclast . Ogólnie fajne tableciki w tym budzecie, ekran niezłej jakości (zazwyczaj FHD), 4 rdzenie (Intel), 2GB Ram, HDMI (Przynajmniej część z tego co pamiętam... :E), DualOS (Jak przeszkadza np. przez małą ilość miejsca to zazwyczaj można wywalić jeden system),

 

Ps. Modeli dokładnych nie podaje bo producenci robią tam burdel z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tydzień temu dziecku za uzbierane przez nią pieniądze Huawei Mediapad T3 8" za 499 zł - chodzi znośnie, wygląda ładnie, bateria trzyma naprawdę sporo i spełnia wszystkie wymagania poza ceną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pokijek
https://allegro.pl/tablet-huawei-mediapad-t3-10-sam-tablet-i7509505299.html myślę właśnie czy nie kupić tego tableta na allegro. Pochodzi chyba z lombardu i mam wątpliwości czy warto ryzykować ;/ No i nie wiem czy się opłaca bo jest bez pudełka, ładowarki. A chuwi rzeczywiście nie da się kupić bo chciałam chuwi vi8+, słyszałam dużo pozytywnych opinii o nim i w sumie ciekawi mnie czemu go już u nas nie da się kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie ryzykował brać takiego, jak w zalinkowanej aukcji - trochę kupowanie kota w worku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę do rozważenia Kindle Fire HD 8. Te bez HD to już padaka 1024x768, a z kolei 10-calowe i HDX wykraczają poza budżet. Dobry stosunek parametrów do ceny, solidna budowa, można zbić cenę biorąc wersję z reklamami. Zamiast sklepu googla jest ten Amazonowy z biedną ofertą, ale wystarczy doinstalować 3 rzeczy przez APK i mamy działający Play Store, można wrzucać Youtube'a, Google Maps, GMaila i co tam kto chce.

Aparat badziewny, ale na tym, chyba autorowi nie zależy.

 

No i ze swojego doświadczenia powiem, że tablet fajna rzecz, żeby sobie w podróży film obejrzeć, albo pograć czy poprzeglądać internet na większym ekranie niż w telefonie. Ale do notowania czegokolwiek to wolałbym jednak zeszyt. No chyba, że bym nosił porządną klawiaturę na BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...