Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

magaw12

Wybór wentylatorów do AiO NAVIS 240 oraz wentylatorów RGB

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Jako, że nabyłem drogą kupną nową budę oraz navisa 240 (mogę go dać jedynie na front, ale mi to pasuje ze względów estetycznych) chciałbym w nim od razu zastosować układ push-pull, pytanie jest jednak jedno, czy lepiej kupic podobnie szybkie wentylatory jak te cisnieniowe dolaczone do navisa, czy moze dac 2 nowe sigmy 120 (które mam z obudowy) na front AIO, aby robił PUSH, a te cisnieniowe dać na stronę PULL? Czy bardziej by mi się opłacało kupić jakieś wydajne wentyle do AIO zamiast tych sigm pro, jesli tak to jakie polecacie?

 

Oraz potrzebuję 3 wentyli w stylu Corsair Hd120, wypatrzyłem zestaw AIGO z gearbesta, który mogę mieć za 100 zł, lecz może wy macie jakieś lepsze propozycje i w miarę tanie z chin albo od nas, fajne by było dosyć pełne RGB i jakieś zewnętrzne sterowanie w postaci pilota IR, czy tam appki na telefon. A tu wentyle, ktore bym juz pewnie bral, ale brakuje mi wlasine pilota IR... : AIGO 120 RGB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...