Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dsfa5

Jaki laptop wybierzecie z podanych?

Rekomendowane odpowiedzi

Heya

Po głębokiej analizie wielu laptopów/Asusy, Delle, MSI itp/, przeczytaniu dziesiątek recenzji na wielu portalach także zachodnich na placu boju pozostały 2 laptopy. Dlatego proszę nie dodawać jakiś innych modeli bo już je na pewno przeglądałem a skupić się na moich dwóch :) Moje typy to:

1. Acer Nitro 5 i5-8300H/8G/240+1000/Win10 GTX1050Ti FHD

2.Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/1TB GTX1050Ti

Zakupu dokonam właśnie z tych 2 tylko nie wiem jeszcze który zamówić :)

Który byście kupili? ;) Obydwa mają bardzo dobre recenzje i w testach wypadają bardzo podobnie.

Pomóżcie

PS. system nie ma znaczenia, w wybranym Nitro jest ale tylko dlatego, że nie ma modelu bez niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer. Lenovo ma fatalny autoryzowany "serwis".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mają fatalny serwis/Dell ma bardzo dobry/ ale nie mogę też wychodzić z założenia, że sprzęt będzie awaryjny. Akurat Nitro 5 nie jest jakoś bardzo awaryjny. O y530 nie da się jeszcze nic powiedzieć na ten temat bo to nowość, ale jeśli będzie się sprawował jak y520 to żle nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mają fatalny serwis/Dell ma bardzo dobry/ ale nie mogę też wychodzić z założenia, że sprzęt będzie awaryjny.

Jeśli jesteś amatorem mocnych wrażeń, to bierz lenovo. Jeden ze świeższych postów na ich ścianie FB:

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam :) Ja też go przeglądałem. Napisałem powyżej, że mam prośbę aby skupić się na moich 2 :) Tego Acera widziałem, widziałem promocję, widziałem inne też laptopy ale odpadły u mnie one.

Ps. a czemu ta osoba Vhp kontaktuje się z Lenovo a nie ze sklepem w którym kupiła?Przecież Lenovo nie ma sklepu własnego

Ps.Hyperbook właśnie poszedł z niezłą promocją za 17 cali,gdyby nie to że nie mam za bardzo zaufania brałbym w ciemno:

5b77ecd6c3289.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. a czemu ta osoba Vhp kontaktuje się z Lenovo a nie ze sklepem w którym kupiła?Przecież Lenovo nie ma sklepu własnego

Bo to Lenovo świadczy usługi gwarancyjne w autoryzowanym "serwisie".

 

O hyperbooku też tutaj jest kilka ciekawych wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm myslałem, że się tu dowiem co mam wybrać a nie o punktach serwisowych :( Trochę się zawiodłem.

 

A tak przy okazji to będąc mocno w pewnym w temacie, to dokładnie nie Lenovo a sklep jest gwarantem jako sprzedawca. Drugim gwarantem są oczywiście punkty serwisowe Lenovo, które jak najbardziej się tym zajmą zgodnie z kartą gwarancją ale to sklep jest 1 gwarantem i to do niego powienien trafić sprzęt. Oczywiście, że czasem jak u mnie muszę nadłożyć 35 km do punktu xkom ale tam sporządzę protokół przekazania i zostanie opisany sprzęt przy przekazaniu im. Notabene, jakby ta osoba wysłała sprzęt kurierem do np xkomu to xkom również przed przekazaniem sprzętu do Lenovo sporządziłby protokół stanu sprzętu,. W tych 2 przypadkach wówczas osoba ta uniknęła by posądzenia przez Lenovoo uszkodzenie sprzętu, bowiem protokóły opisywały by sprzęt jako nie noszący sladów uszkodzenia, rys, ułamanach częsci plastikowych itp. Wówczas Lenovo nie mogłoby zrobić to co zrobiło.Czasem naprawdę zadbać nawet dla siebie o takie szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Tak patrząc na opinie o serwisach nigdy chyba nikt by nie kupil np. laptopa. Skoro Lenovo czy Acer maja fatalny serwis to wbijac w google opinie serwis Dell przeszedlem wlasnie zalamanie nerwowe :-D Masakra. Czy to Dell czy Lenevo, Asus czy Acer jedno i to samo sciemniactwo i oszukiwanie. Dlatego jak napisałem powyżej, zeby sie ustrzec takich oskarzen sami sie zabezpieczmy

Przepraszam chcialem zedytowac a dalem odpowiedz :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...