Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marki

Xbox One X - rozłącza kontroler co chwilę

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Mam problem z padem (oryginalny, fabryczny z konsoli) - co chwilę go rozłącza podczas gry.

Baterie są ok.

 

Włączenie wyłączenie pada nic nie pomaga. Jedynie jak podłącze pada kablem do konsoli to wszystko działa - wystarczy że wyjmę kabel to od razu pad się rozłącza :(

Konsola ma 4 miesiące, do tej pory nie było z nią żadnych problemów :(

 

 

Jak myślicie, co to może być? Pad do wymiany gwarancyjnej? Orientuje się ktoś, ile to może trwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zobacz czy pad dziala. może to wina samej konsoli lub oprogramowania? Podłącz pada do innego urządzenia np latptop/PC.. Albo idz do kumpla który ma konsolę i zbaczysz czy w ogóle ona działa. Może być też wadliwy moduł bluetooth w konsoli albo system wariuje? Spróbuj może zresetować system do poczatkowego stanu.

 

Stawiam na wadliwy moduł bluetooth w padzie lub w konsoli (ewentualnie jak wspomniałem system xbox wariuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że są OK? Te pady mają duży pobór prądu i np. te same baterie / akumulatorki w Xbox 360 potrafią jeszcze sporo podziałać.

 

Ponadto co to za głupi pomysł mieć 4 miesiące (!!!) konsolę i nie mieć akumulatorków (polecane Eneloop białe)? Przecież zbankrutujesz na baterie! Co jasno sugeruje, że masz lipne baterie (bo kto wymienia tak potwornie drogie? zwykle walczą do śmierci).

 

Jeśli jednak są OK to pad na gwarancję, prosta sprawa - kup drugi - ja bym tyle nie wytrzymał. U mnie wyglądało to tak: wysłałem, za ok. 2 tygodnie powinien być, ale poczta ukradła (list zwykły), no to potem wysłali drugi (tego nie ukradli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gram może z godzinkę i problem na tym samym padzie nie występuje. Pad normalnie włączył konsole i działa ok.

Sprawdziłem firmware pada i jest najnowsze dostępne.

 

Problem się jeszcze powtórzy to będę kombinował z innym padem.

 

Korzystam z baterii, przez te 4 miesiące zużyłem baterie fabryczne i teraz mam baterie GP. Dużo nie gram, zwykle max kilka godzin w miesiącu, niestety nie mam czasu na więcej ;(

 

Aku się w końcu kupi w domu mam chyna nawet nowe energizery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te wystarczyły co na 4 miechy to nie kupuj akumulatorków bo nie mogą długo leżeć.

 

Co do problemu to może wystąpił jakiś problem z parowaniem pada, więc jak znów tak będzie to przeparuj go od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...