Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HOT-CHERRY

Laptop do gier [7000-8000zl] max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuje pomocy w znalezieniu laptopa do 8k złotych. Laptop ma być najbardziej wydajny jak to możliwe, 17,3 cali ekran, min 16gb ram, najnowsza grafika? Chodzi mi o to żeby laptop działał na ustawieniach ultra i nie umierał. Ani nie zacinał się po kilku miesiącach. Może być z systemem.

 

Obecnie mam msigt70 i lekko jestem zniesmaczony jego grzaniem a podczas tego wyłączaniem się dźwięku. To samo miałbym taki mega a zacina mi się głupie warcraft3 czy gra 5 które chodziło na poczAtku bez zarzutów.

 

Liczę na wasza pomoc

 

PZdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI GE73 i7-8750H/8GB/1TB+128/Win10 GTX1070 120Hz 7999 złotych

Masz tylko 8GB ram, ale jest wolny slot, a ram jest dość drogi. CPU i GPU są najszybsze w tym budżecie. Laptop spokojnie uciągnie każdą grę na bardzo wysokich detalach. Chłodzenie nie jest złe, ale trzeba pamiętać, tym że ten laptop ma 6 rdzeniowy procesor i bardzo szybkie GPU.

BTW

Próbowałeś czyścić swój laptop lub wymienić pastę termoprzewodzącą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak dokładać to do czegoś dobrego np. laptopa klasy DTR:

Ma bardzo dobry układ chłodzenia (cichy i wydajny) i wydajne podzespoły. Można w nim zamontować jeszcze dwa dyski (jeden na M.2 i jeden SSD) oraz maksymalnie 64GB pamięci w 4-ech slotach (pamięć pracuje w trybie Dual Channel- np.w powyższym Asusie jest tylko jeden moduł-różnica w wydajności to nawet do 30%). Również tutaj jest 144Hz matryca FHD IPS z G-Sync. Zestaw portów jest całkiem niezły, w tym 2xThunderbolt. W cenie jest też system operacyjny Windows 10.

Ewentualnie w podobnej cenie jak Helios jest:

[/url]

Tu również podzespoły są na najwyższym poziomie - 16GB pamięci w trybie Dual Channel, matowa matryca FHD IPS 120Hz z G-Sync, system operacyjny Windows 10 oraz dwa dyski 256GB SSD+1TB HDD. Układ chłodzenia w tym laptopie również jest całkiem niezły, szczególnie biorąc pod uwagę zastosowane podzespoły-powinno być chłodno, może być nieco głośniej niż w Acerze ale i tak ciszej niż w Asusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też mam podobny dylemat. Wacham się po miedzy acerem, a asusem z powyższych propozycji. Tym bardziej ze acer faktycznie był w promocji na stronie producenta za 7650zł ale na razie brak w magazynie :(

 

Czy ktoś z Was miał do czynienia z którymś, i którego byście wybrali?

Acer ciężki bo aż 4kg ale niby cichy. Asus lekki bo 2.8kg ale czy sie nie grzeje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też mam podobny dylemat. Wacham się po miedzy acerem, a asusem z powyższych propozycji. Tym bardziej ze acer faktycznie był w promocji na stronie producenta za 7650zł ale na razie brak w magazynie :(

 

Czy ktoś z Was miał do czynienia z którymś, i którego byście wybrali?

Acer ciężki bo aż 4kg ale niby cichy. Asus lekki bo 2.8kg ale czy sie nie grzeje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz brać Asusa. Laptopy 17,3" cala z reguły mniej grzeją od mniejszych 15,6" bo podzespoły są w większej gabarytami obudowie. Warty uwagi jest Rog Strix SCAR GL703GN z matrycą FullHD 120Hz 3ms. Poniżej w wersji z 6 rdzeniowym procesorem i7-8750H, kartą graficzną GTX 1060 6GB, 16GB RAM, oraz dyskami SSD 240GB + SSHD FireCuda 1TB i Windowsem 10 dołączonym w komplecie.

ASUS ROG Strix SCAR GL703GM i7-8750H/16G/240PCIe+1T/W10 - 6999zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę.

Szukam czegoś na pare lat, dlatego myśle o gtx 1070. Asus wydaje się fajny bo to byłby mój 4 już asus :) nigdy nie miałem innej marki... Ale ten acer mnie korci ... Tylko nie wiem jak faktycznie pracuje. Mało wypowiedzi użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czyściłem laptopa nic nie pomogło wiec czas zmienić. Jakiś koleś podpial mi się pod temat no niezłe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt więcej nie pomoże drodzy państwo?

 

Możesz dołożyć do tych 9k, czy raczej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...