Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AdamS901

Czy kupywać gtx 1060 3gb uzywany.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedługo bede zamawiać komputer ale z osobnych czesci i doczytałem sie ze gtx 1060 3gb oplaca sie wziąć uzywany ale objety jeszcze gwarancją.

Wiec zastanawiam sie czy kupic nowe gtx 1050 ti czy uzywane 1060 3gb.

Wiem ze to głupie pytanie ale nie wiem co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę się wstrzymać na jakiś czas, już pojawiją się oferty 1060 3GB za ~600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera nowej generacji kart. Co prawda tylko topowych modeli, ale i one powinny wymusić spadek cen używanych kart z niższych segmentów. Więc niedługo w dzisiejszej cenie 1060 3 GB powinny być 1060 6 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie boisz to kup używkę, ja bym nigdy nie kupił używanej karty graficznej ,chyba że od kogoś zaufanego ,nigdy nie wiadomo czy taka karta nie była używana do kopania kryptowalut, może być zajechana i padnie ci po 2 miesiącach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie boisz to kup używkę, ja bym nigdy nie kupił używanej karty graficznej ,chyba że od kogoś zaufanego ,nigdy nie wiadomo czy taka karta nie była używana do kopania kryptowalut, może być zajechana i padnie ci po 2 miesiącach :)

 

są takie co mają po 2 lata gwarancji jeszcze, wtedy nie widzę problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie w opisie wspomniałem ze wybierałbym objęte gwarancją

 

Widziałem przed chwilą na allegro używaną gtx 1060 za 700 zł. Sprzedawca pisze że karta jest z ubiegłego roku więc teoretycznie ma gwarancję ,ale zauważyłem na zdjęciu że jest zerwana plomba ze śrubki radiatora więc na pewno gwarancja przepadła ,pewnie mu się grzała i wymieniał pastę, jeśli już się zdecydujesz na używany model to zwróć na to uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera nowej generacji kart. Co prawda tylko topowych modeli, ale i one powinny wymusić spadek cen używanych kart z niższych segmentów. Więc niedługo w dzisiejszej cenie 1060 3 GB powinny być 1060 6 GB.

Yhy, na pewno. A za miesiąc będą karty rozdawać za darmo do paczki czipsów :E

 

1060 jest dużo wydajniejsza od 1050ti. Sam myślałem nad 1050ti, ale potem bym od dnia zakupu pluł sobie w brodę. Nie jestem jakimś tam wielkim graczem i postanowiłem, że poczekam na 1060 w wersji 6GB do czasu, kiedy będą używki z dobrą gwarancją ok 800 złotych. Przed świętami się nie spodziewam, bo 2080 to zupełnie inna półka i żadna alternatywa dla 1060, a jak będzie to dopiero na przyszły rok, też przeżyję. Nowa generacja wejdzie w poronionych cenach, bo NV nie ma żadnej konkurencji i będzie tak jak z procesorami, gdzie kupno dobrego używanego procesora dla starszej podstawki po prostu się zazwyczaj nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do jutra, premiera 2080 i 2080ti sprawi, że wszyscy właściciele kart, które kupili za 800 zł postanowią przesiąść się na karty za 3,500-4000 zł. Tym samym ceny 1060 w wersji 3GB powinny oscylować w granicach 300-400 zł (w końcu już teraz jak poprzednicy piszą można kupić je za 600! zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekać można w nieskończoność, liczy się tu i teraz, kupujesz gtx 1060 z 3gb spoko pograsz, przeczekasz go gwiazdki czy przyszłego roku, odłożysz trochę kasy, wiadomo sprzedasz z stratą, ale dołożysz na nową seraje, i pograsz komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...