Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DinapeS

Mikrofon i muzyka na tym samym kanale audio?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się Was zapytać czy jest możliwość jednoczesnego mówienia oraz puszczania muzyki na tym samym kanale audio? Jeżeli tak, to jak to zrobić (czego użyć)?

 

Chodzi mi mniej więcej o coś takiego:

 

camKANz.png

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon + MorphVox (po nazwie domyslam sie, ze jakis vocoder czy inny mutator) + muzyka + FiveM (takie San Andreasowe MP do GTA 5) :E

No offence, ale przed oczami staje mi 12 latek przed mutacja co to chce wejsc na serwer 15+ a w planach ma puszczanie muzyki ludziom na serwerze bo ... zapewne Oni tego chcą, pragną :rotfl:

Ale jesli Twoj motyw jest inny - ok :E

 

A pamietam, ze taki SAMP itp. to byl "wylew z udarem" pod wzgledem tego, co tam sie dzialo :D

 

Innymi slowy mieszanka wybuchowa :E

 

Ale masz, na szybko

Wlacz nasluchiwanie mikrofonu, zrodlo nagrywania zmien z mikrofon na Stereo Mix

 

A ja malo to wujek Google

 

https://www.google.pl/search?ei=Y5h6W5aNLNH7kwWj1KaYAQ&q=mikrofon+%2B+stereo+mix&oq=mikrofon+%2B+stereo+mix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon + MorphVox (po nazwie domyslam sie, ze jakis vocoder czy inny mutator) + muzyka + FiveM (takie San Andreasowe MP do GTA 5) :E

No offence, ale przed oczami staje mi 12 latek przed mutacja co to chce wejsc na serwer 15+ a w planach ma puszczanie muzyki ludziom na serwerze bo ... zapewne Oni tego chcą, pragną :rotfl:

Ale jesli Twoj motyw jest inny - ok :E

 

A pamietam, ze taki SAMP itp. to byl "wylew z udarem" pod wzgledem tego, co tam sie dzialo :D

 

Innymi slowy mieszanka wybuchowa :E

 

Ale masz, na szybko

Wlacz nasluchiwanie mikrofonu, zrodlo nagrywania zmien z mikrofon na Stereo Mix

 

A ja malo to wujek Google

 

https://www.google.pl/search?ei=Y5h6W5aNLNH7kwWj1KaYAQ&q=mikrofon+%2B+stereo+mix&oq=mikrofon+%2B+stereo+mix

 

 

Gram na serwerach RolePlay i MorphVoxa używam aby zmodulować głos do odegrania fajnej akcji, np. dodając zakłócenia do głosu podczas rozmowy przez krótkofalówkę, obniżanie głosu przy anonimowych telefonach itd., a muzykę to również do urozmaicenia RP - np. muzyka z Ojca Chrzestnego podczas przesłuchań :cool: , także z tym 12 latkiem nie trafiłeś :P;)

 

A z tym nasłuchiwaniem sprawdzę, dzięki za radę :D

 

ja używałem kiedyś Reapera z vb cable

Również dzięki za radę, sprawdzę to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...