Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nawet

Producenci kart graficznych - kto posiada najlepszy serwis? Kto najgorszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Przed nami premiera nowych kart Nvidii, zapewne w najbliższym czasie wiele osób zamierza złożyć nowy komputer albo wymienić samą kartę graficzną. Ja zaliczam się do tej pierwszej kategorii.

Zwykle przy kupnie nowych podzespołów, kieruje się głównie ceną i renomą producenta. Jako iż zamierzam grać na nowej karcie przez ok. 8 lat to bardzo zależy mi na jak najdłuższej gwarancji, albo dobrym i bezproblemowym serwisie.

 

Podyskutujmy, który producent GPU ma najlepsze warunki serwis gwarancyjny? Czyich kart unikać? Od siebie mogę napisać, że mam kartę od ZOTAC, która po rejestracji online, ze zwykłej gwarancji na 2 lata, przedłuża do okresu 5 lat.

 

Wiem, że EVGA cieszy się bardzo dobrą opinią, ma dobre podejście do klienta i serwis. Oferuje również płatną przedłużoną gwarancję do 10 lat. Taka gwarancja raczej tania nie jest a i same karty EVGA należą do jednych z najdroższych w Polsce.

 

Gigabyte oferuje do kart z rodziny Xtreme Gaming 4-letnią gwarancję, pozostałe karty 3 lata gwarancji. Jak jest z ich serwisem, nie wiem.

 

Mamy jeszcze takich producentów jak: MSI, PNY, ASUS, PALIT, Inno3D, KFA2 (Galax, Gainward, Colorful. Możecie się wypowiedzieć o ich serwisie i okresie gwarancyjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zotac zwraca kasę i w rodzinie pascali sypie się wentylatory poprzednie generacje spoko

 

Evga wzorowo potrafią wymienić kartę na wyższy model.

 

Asus msi w zależności od sklepu o5az cena na rynku jeśli kupiłeś taniej a później karta poszły ceny w górę to zwracają ci kasę z fvat paragonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że tak wbijam się w temat ale jak się zamawia z oficjalnej strony evga to skąd wysyłają i czy jakieś cło trzeba płacić lub vat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...