Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

spinacz66

Wymiana karty

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nieszczęśliwy wypadek na laminat karty spadł mi kabel sata PC się wyłączył i już wł się nie chciał coś sie uszkodziło w karcie bo tylko przez 2 sekundy wentyle mi sie kręcą w budzie . Bez karty chodzi ok. Teraz moje pytanie gram na ultra 2560x1080 co będzie lepsze RX580 czy GTX 1060 6GB w grę wchodzi tylko MSI z serii gaming

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nie wypowie która będzie lepsza i bardziej opłacalna do tej rozdziałki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po testach wyglądają na wyrównane https://pclab.pl/art73744-27.html, w jednych testach 1060 6GB szybsze, a w innych RX580 8GB. Sam musisz zdecydować bo tutaj ciężko jednoznacznie określić co będzie lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial lub planowal monitor FreeSync - AMD

W przeciwnym wypadku - bralbym Nv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ultrapanorame LG z FS

Jaki model polecacie 580 bo od MSI gaming widzę ciężko dostać żeby był podobnie cichy,maił backpalte i wydajny jak MSI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się za RX580 Gigabyte Aorus, patrząc po recenzjach wygląda, że jest minimalnie głośniejszy jak MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ta cena jest opłacalna Aorusa 580 XTR 2070zł przy GTX 1070 i 1070TI co lepiej wybrać w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ultrapanorame LG z FS

Jaki model polecacie 580 bo od MSI gaming widzę ciężko dostać żeby był podobnie cichy,maił backpalte i wydajny jak MSI?

 

Nie posiadam/posiadałem żadnej RX580, przymierzam się do tej karty od jakiegoś czasu i bazując na swoim "research'u" polecam wyłącznie Sapphire Nitro+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam/posiadałem żadnej RX580, przymierzam się do tej karty od jakiegoś czasu i bazując na swoim "research'u" polecam wyłącznie Sapphire Nitro+.

Miałem RX580 Sapphire Nitro+ pół roku, wróciłem do nvidii, tyle w temacie radków. Jak ktoś chce nową kartę z 8GB za 1300zł to można kupić, nie patrzyłem ostatnio na ceny 580, więc nie wiem, czy dokładnie ten model. Jeżeli komuś wystarczy 6GB to zdecydowanie nvidię. Jak ktoś rozważa używkę to GTX1070 8GB za ok. 1400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX580 będzie robił większy nakład na CPU.

Na twoim miejscu brałbym GTX1060 bez większego zastanawiania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX580 będzie robił większy nakład na CPU.

Na twoim miejscu brałbym GTX1060 bez większego zastanawiania się.

 

 

1060 łatwiej będzie potem sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ta cena jest opłacalna Aorusa 580 XTR 2070zł przy GTX 1070 i 1070TI co lepiej wybrać w tej cenie?

 

Z tego co widzę to RX580 Aorus chodzi poniżej 1400PLN w Morele i X-Kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej zwykłej wersji nie chce bo podobno to suszarka i nie umywa sie do MSI Gaming X/+ jak powiedziano mi na innych forach jak u Liptona jedynie wersja Aorus XTR jej dorównuje ale chore ceny są ich.Potem jest Sapphire Nitro+ i te 3 modele niby sa tylko warte uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zdecydowany na ten model co o nim myślicie jak spisuje się czy ten model nie pada szybko MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6GB (GTX1060GAMINGX6G) nową mogę mieć za 1400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można usunąć zawartość folder Nvidia Corporaation/Installer2 i nowa wersja sterowników instalować się będą bez przeszkód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawuje się ten program MSI Gaming App do zmiany ledów na GPU i czy jest jakiś zamiennik dla MSI co działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...