Forum PCLab.pl: GeForce 1060 6GB Founder Edition, warto ? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

GeForce 1060 6GB Founder Edition, warto ? Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Wedrownik 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 21 Sierpień 2018 - 17:01

Witam,

jak w temacie planuję do października przesiąść się z z mojego Palita 750 ti na GeForce 1060 6gb. Rozpatrywałem wiele modeli tejże karty jednakże te większe, jak MSI Gaming X, czy Strix odpadają z powodu mojej małej obudowy komputera. Nie zmieszczą się na długość. Z tego też względu obserwuję wersję 1060 Palit Dual 6GB, która gabarytowo da radę. Ostatnio jednak trafiłem na referencyjną wersję GTX 1060 6GB na stronie Nvidia i zastanawiam się nad tym modelem, gdyż jest w podobnej cenie i sprawia wrażenie porządniejszego.
Pojawia się jednak kilka pytań. Przede wszystkim czy ktoś z forumowiczów miał styczność z tą kartą? Interesuje mnie, czy faktycznie ta karta ma tak dobre chłodzenie, za pomocą tej turbiny, jak oceniają w recenzjach jakie znalazłem. Ciekawi mnie również jak jest ze zwrotem takiej karty. Kupując niereferencyjną kartę w sklepie, czy to Morele, czy X-Kom i podobnych, raczej nie ma kłopotu ze zwrotem, wiadomo co i jak. W przypadku zamówienia bezpośrednio na stronie Nvidia nie wiem czy i jak sprawnie załatwiają tego typu sprawy. To co jest wiadome, to że dostawa trwa 1-3 dni.

Będę wdzięczny za wskazówki i informacje dotyczące tej referencyjnej karty ;)

Pozdrawiam,
Michał

#2 Użytkownik jest niedostępny   xtn 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Sierpień 2018 - 17:30

Karta dobra, tylko taki mały odrzutowiec pod obciążeniem :) Lepiej w tej cenie wziąg Gigabyte za 1249zł https://www.komputro...-6gb-gddr5.html

poszukaj promocji w sklepach z dyskami ssd Kingstone 240GB, wczoraj do tej karty dodawali w x-kom gratis.

#3 Użytkownik jest niedostępny   kafaros 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Sierpień 2018 - 18:16

1070 za około 1400 idzie kupić z gwarancją, najlepsza opcja...

Strona 1 z 1