Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wedrownik

GeForce 1060 6GB Founder Edition, warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak w temacie planuję do października przesiąść się z z mojego Palita 750 ti na GeForce 1060 6gb. Rozpatrywałem wiele modeli tejże karty jednakże te większe, jak MSI Gaming X, czy Strix odpadają z powodu mojej małej obudowy komputera. Nie zmieszczą się na długość. Z tego też względu obserwuję wersję 1060 Palit Dual 6GB, która gabarytowo da radę. Ostatnio jednak trafiłem na referencyjną wersję GTX 1060 6GB na stronie Nvidia i zastanawiam się nad tym modelem, gdyż jest w podobnej cenie i sprawia wrażenie porządniejszego.

Pojawia się jednak kilka pytań. Przede wszystkim czy ktoś z forumowiczów miał styczność z tą kartą? Interesuje mnie, czy faktycznie ta karta ma tak dobre chłodzenie, za pomocą tej turbiny, jak oceniają w recenzjach jakie znalazłem. Ciekawi mnie również jak jest ze zwrotem takiej karty. Kupując niereferencyjną kartę w sklepie, czy to Morele, czy X-Kom i podobnych, raczej nie ma kłopotu ze zwrotem, wiadomo co i jak. W przypadku zamówienia bezpośrednio na stronie Nvidia nie wiem czy i jak sprawnie załatwiają tego typu sprawy. To co jest wiadome, to że dostawa trwa 1-3 dni.

 

Będę wdzięczny za wskazówki i informacje dotyczące tej referencyjnej karty ;)

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1070 za około 1400 idzie kupić z gwarancją, najlepsza opcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...