Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kevr

Biurko dla 3 monitorów 27'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam biurka które będzie dobre dla 3 monitorów 27 cali. Planuje kupić ten uchwyt:

(Arctic Podstawa stołowa (ORAEQ-MA013EU-GBA01)) usuneło mi link, wiec musialem podać nazwe

Wiec potrzebuje biurka w którym bez zadnego problemu przymocuje go i będzie stabilnie utrzymywał 3 monitory samsunga 27 cali:

Monitor SAMSUNG Curved LC27F396FHUXEN

 

Dodatkowo chce zeby na biurku było miejsce na pozostałe rzeczy czyli:

Klawiatura, myszka, glosniki itd.

 

Z góry dziękuje za pomoc, chce zeby one było wytrzymale a nie jak niektóre z ikei z papierowym środkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 monitory po 60 cm, + 2 głośniki po 20 cm... Szerokość biurka 220 cm. Takich nikt masowo nie produkuje. Zaprojektować samemu i do stolarza. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitory beda na uchwycie wiec mogą wychodzic poza biurko bez zadnego problemu, a glosniki mogą stać pod monitorami które beda na uchwycie.

Szukam solidnego biurka który bez problemu utrzyma ten uchwyt i będzie miał dobrą szerokość (czyli minimum 65cm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś szerokości (głębokość minimum 65cm jak podałeś) ani budżetu.

 

W miarę tanio to blat kuchenny (można dociąć na wymiar, wiele kolorów i wzorów) + kozły , nogi lub szafki z Ikei i po problemie.

 

 

Ze stawianiem głośników pod monitorami może być kiepsko- jak dla mnie jakiekolwiek większe spowodują że monitory będą zbyt wysoko względem wzroku.

 

 

Jak dla mnie faktycznie biurko musiało by mieć minimum te 220cm lub więcej szerokości. Masz tyle miejsca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś szerokości (głębokość minimum 65cm jak podałeś) ani budżetu.

 

W miarę tanio to blat kuchenny (można dociąć na wymiar, wiele kolorów i wzorów) + kozły , nogi lub szafki z Ikei i po problemie.

 

 

Ze stawianiem głośników pod monitorami może być kiepsko- jak dla mnie jakiekolwiek większe spowodują że monitory będą zbyt wysoko względem wzroku.

 

 

Jak dla mnie faktycznie biurko musiało by mieć minimum te 220cm lub więcej szerokości. Masz tyle miejsca ?

 

Od zawsze mam monitor na takiej wysokości i jestem przyzwyczajony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...