Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JustArt

Urz. wielofunk. do domu - HP Deskjet Ink 3775/3785?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Poszukuję budżetowego urządzenia wielofunkcyjnego do laptopa (MSI GP62 jeśli to ma znaczenie).

 

Do tej pory od kilku lat korzystałem z HP deskjet ink k209a-z i mimo wieku dalej działa, niestety jest ona niekompatybilna z Windowsem 7, z którego korzystam na swoim laptopie.

 

Poszukuję drukarki, która przede wszystkim będzie zajmować niewiele miejsca. Użytek domowy typu wydrukowanie notatek, etykiet kurierskich, ksero dokumentów, z rzadka jakiś skan.

Laserowa czy atramentowa - obojętne, bo za bardzo się na tym nie znam i nie wiem czy przy takim użytku jest jakaś różnica.

Ważne żeby była niewielka, niezawodna oraz tusze były w rozsądnej cenie. No i obowiązkowo kompatybilna z moim laptopem i systemem.

 

Budżet najlepiej do 200zł.

 

 

Znalazłem coś co odpowiada moim oczekiwaniom: HP DESKJET INK ADVANTAGE 3775 / 3785.

Spełnia moje wymagania przede wszystkim wielkości (wiem, że są lepsze drukarki w tej cenie m.in. Canon, ale są to klasyczne klocki +40cm x +30cm, a ja niestety nie mam tyle miejsca na biurku, dlatego preferuję małą rozkładaną).

 

Jednak z tego co widzę wyszły też jakieś inne wersje tej drukarki od czasu jej premiery i jest np. HP DESKJET INK ADVANTAGE 3787 (obecnie w promocji w MediaExper za 199zł). Z tego co widzę ma ona chyba lepszą jakość druku (więcej DPI) od "flagowych" 3775/3785 (te dwie wiem, że są identyczne), ale nie jestem pewien czy to prawda czy błąd opisu. Generalnie jest kilka tych 37XX i nie wiem czy są między nimi jakieś różnice poza kolorem, na co zwracać uwagę i którą w takim razie wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP 3775/3785/5075 tusze mały pojemność ml

 

HP 3775 kolor szary

HP 3785 kolor zielony jasne

 

Canon MG5750 to alternatywa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz drukować regularnie, to lepszym rozwiązaniem będzie atramentowe urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli nie zależy Ci na WiFi to w swoim budżecie znajdziesz HP Deskjet 2135, natomiast pracę w sieci zapewni Ci ok. 50 zł droższy HP Deskjet 3635 - w obu przypadkach zamienniki Actis (dostępne w sferisie) to po ok. 40 zł za czarny i kolorowy. Oba mają ten sam wymiar - 42,5 x 30 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...