Skocz do zawartości
barbs

internet dla firm

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki internet polecacie do firmy? Wymagania 400-600 Mb/s, sporo plików wysyłamy, dobra obsługa w razie problemów, w miarę krótka umowa, nie chcę się związywać na długo bo w grę wchodzi za niedługo zmiana adresu firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś sensownego znajdzesz w UPC z dodatkowymi benefitami, jak pakiet bezpieczeństwa. A umowę możesz podpisać taką bez zobowiązania czasowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dziwne, bo niedawno rozpatrywane UPC jako dostawca netu dla firmy.

http://forum.pclab.pl/topic/1245075-Internet-mobilny-do-biura/page__p__15071792__fromsearch__1entry15071792

 

Zobacz, czy lokalnie nie masz jakiegoś dostawcy. Ja i żona korzystamy z firmy, która dostarcza net droga radiowa i po światłowodzie. Gwarantowane 10/10mb, 15/15 100/100 itp w zależności od pakietu, gdzie często operator daje np. 20/5mb (down/upload). Dodatkowo serwis w ciągu kilku h.

Operator jak UPC, Orange i inni to umowa min. 24 miesiące (ustawa gwarantuje okres 12 mięsiecy dla konsumenta). Lokalny może mieć nawet miesięczne zobowiązania.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor zdaje sobie sprawe ze to koszt ponad 1k miesiecznie?

 

Najtaniej jest podciagnac sie radiolinia badz swiatlem do jakiegos operatora.

5zl za 1mbit jest wtedy realna cena.

Jak ktos dobrze negocjuie to nawet do 3zl mozna zejsc jesli konkurencji sporo w rejonie i po stronie operatora brak inwestycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dziwne, bo niedawno rozpatrywane UPC jako dostawca netu dla firmy.

http://forum.pclab.pl/topic/1245075-Internet-mobilny-do-biura/page__p__15071792__fromsearch__1entry15071792

 

Zobacz, czy lokalnie nie masz jakiegoś dostawcy. Ja i żona korzystamy z firmy, która dostarcza net droga radiowa i po światłowodzie. Gwarantowane 10/10mb, 15/15 100/100 itp w zależności od pakietu, gdzie często operator daje np. 20/5mb (down/upload). Dodatkowo serwis w ciągu kilku h.

Operator jak UPC, Orange i inni to umowa min. 24 miesiące (ustawa gwarantuje okres 12 mięsiecy dla konsumenta). Lokalny może mieć nawet miesięczne zobowiązania.

 

UPC też ma umowę bezterminową.

Sądzę, że chodzi o większego gracza, bo tacy mają zalety, jak choćby gwarancje usług. Owszem zawsze należy porównać z lokalnymi dostawcami i zobaczyć, co oferują i ostatecznie na dłuższą metę, jak to wyjdzie z opłatami.

Edytowane przez Sluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w firmie internet od Intelligent Technologies. Działa świetnie, szybko i nie zrywa łączenia. Również video konferencje mogę organizować sprawnie, bo niezależnie od liczby osób biorących w nich udział, nie zacina i nie zrywa połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...