Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KUBATRIX

Jaki punkt regulaminu zabrania tego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wystawiłem ofertę sprzedaży konta hostingowego w dziale sprzedam i temat został skasowany.

Jaki punkt regulaminu tego zabrania ? Znalazłem dwa najbardziej pasujące ale to się w ogóle nie tyczy mojego tematu. :hmm::mad2:

 

PS. CHodzi o konto gdzie pobiera się pliki coś jak depositfile, salefiles rapidshare itp. Moja oferta dotyczyła strony https://keep2share.cc/

 

"Zakaz odsprzedaży konta na tym portalu, proszę przeczytać regulamin działu sprzedam."

Tak napisała osoba kasująca temat.

 

"Klucze/przedmioty wirtualne - sprzedaż tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu allegro.pl, zabrania się zamieszczania ofert niewystawionych na w/w serwisie aukcyjnym. " Moja oferta była na allegro.

 

"7. Istnieje zakaz odsprzedaży kont - np. Umowa użytkownika Steam (patrz sekcja 2D, 2E i 4E); EULA Origin (chociażby pkt 4) i podobnych. Tak duży serwis jak PClab.pl nie może być pośrednikiem w łamaniu umowy. " Moje oferta to konto hostingowe nie żaden steam czy uplay.

 

--------------------------------------------

 

1. Oferty muszą zawierać zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.pclab.pl oraz aktualną datę, za wyjątkiem sytuacji, kiedy przedmiot jest wystawiony w serwisie aukcyjnym Allegro lub kiedy użytkownik sprzedaje pojazd osobowy (samochód, motocykl).

1a. Kramiki/tematy zbiorcze - wystarczy jedno zbiorcze zdjęcie z kartką, byle sprzedawane przedmioty były dobrze widoczne i rozpoznawalne.

1b. Wiele zdjęć jednego przedmiotu - wystarczy jedno zdjęcie z kartką, pozostałe ze szczegółami już nie muszą mieć, choć zachęcamy do umieszczania.

1c. Klucze/przedmioty wirtualne - sprzedaż tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu allegro.pl, zabrania się zamieszczania ofert niewystawionych na w/w serwisie aukcyjnym.

1d. Niedozwolone są "cyfrowe" kartki pisane w notatniku, na wyświetlaczu w telefonie lub nałożone na zdjęcie w programie graficznym.

2. Oferty muszą zawierać cenę lub widełki cenowe. Tylko w przypadku wystawienia przedmiotu w serwisie aukcyjnym Allegro można z tego zrezygnować.

 

3. Negocjacje prowadzone są za pomocą PM, lub drogą prywatną.

3a. Dział sprzedam nie służy do komentowania ofert. Wszelkie zastrzeżenia do opisu, zdjęć, ceny lub czegokolwiek, kierujemy bezpośrednio do autora drogą prywatną. O atrakcyjności oferty decyduje kupujący, natomiast do samej dyskusji służą inne działy na forum i tam należy się kierować z komentarzami.​

3b. Dopuszcza się pytania bezpośrednio odnoszące się do oferty, mające znaczenie z punktu widzenia kupującego o informacje, które nie zostały zawarte w opisie.

3c. Wszelkie dodatkowe informacje autor umieszcza w pierwszym poście tematu, dotyczy to również odpowiedzi na pytania czy informacji o zmianie ceny.

3d. Zabronione jest podbijanie ofert przez kupujących, postami w stylu: "wysłałem PW", "biorę", "oferta aktualna?", "rezerwuję do wieczora", "za ile od ręki?". Jeśli wysłałeś pw lub jesteś zainteresowany kupnem - nie ma potrzeby informowania o tym w wątku.

3e. Do oceny sprzedających i transakcji służy osobny temat - Opinie o sprzedających i kupujących PART III. Niedozwolone jest podbijanie tematów sprzedażowych komentarzami do transakcji.

 

4. Można założyć lub podbić maksymalnie jeden temat w ciągu 24 godzin. Czas będzie liczony od momentu założenia lub podbicia ostatniego tematu w dziale sprzedam. Jeśli sprzedający ma więcej produktów lub chce dodać coś nowego po jakimś czasie - jest możliwość edycji pierwszego posta. W przypadku założenia większej ilości tematów, zostaną one połączone w jeden. Wątki, które aktualnie istnieją, będą sukcesywnie łączone w tematy zbiorcze w momencie podbijania ich przez sprzedających.

4a. Można odświeżyć ofertę, dopiero po 10 dniach od ostatniej (ostatniej w ogóle, nie tylko własnej) wypowiedzi w temacie. Za odświeżenie oferty rozumie się dodanie wypowiedzi we własnym temacie lub założenie kolejnego tematu z tą samą ofertą.

4b. Jeśli wątek się zdezaktualizował - nie podbijaj go! Dodanie posta w nieaktualnym wątku spowoduje tylko, że wskoczy on na górę działu i będzie tam niepotrzebnie zajmował miejsce. Zamiast dodawania nowego posta wyedytuj pierwszego (pełna edycja) i zmień go, dodatkowo dopisując na początku tematu tag [sprzedane] czy [nieaktualne], albo po prostu zostaw swój wątek, tak aby spadł na kolejne strony działu - nie będziesz wówczas wprowadzać w błąd potencjalnych kupujących.

5. Zakazuje się czyszczenia tematu z oferty sprzedaży, czyli usuwania tytułu i treści tematu. Dozwolone jest dodanie odpowiedniego tagu (np. "nieaktualne") lub przekreślenia, ewentualnie usunięcie danych kontaktowych (np. emali, tel., nr komunikatora itp.)

5a. Kramiki/tematy zbiorcze - czyli tematy z kilkoma produktami lub/i na bieżąco aktualizowane o nowe rzeczy, można czyścić dodatkowo przy użyciu funkcji "spoiler"

(dostępnej w pełnym edytorze) w celu ukrycia sprzedanych już rzeczy, ale nadal zabronione jest usuwanie treści posta.

6. Zabronione jest umieszczanie ofert komercyjnych, czyli różnego rodzaju sklepów, działalności niezarejestrowanej itp. Dział służy do sprzedaży z drugiej ręki.

 

7. Istnieje zakaz odsprzedaży kont - np. Umowa użytkownika Steam (patrz sekcja 2D, 2E i 4E); EULA Origin (chociażby pkt 4) i podobnych. Tak duży serwis jak PClab.pl nie może być pośrednikiem w łamaniu umowy.

 

 

Posty naruszające powyższe zasady lub próbujące je w jakiś sposób ominąć, będą usuwane, a autorzy nagradzani. W pierwszej kolejności ostrzeżeniami do paska, a następnie

blokadami nakładanymi na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

to bardziej spam niż oferta sprzedaży

 

ja bym wyluzował bo od spinania się zazwyczaj Moderatorzy tego nie lubią i lecą % :lol2:

 

tym bardziej że była to reakcja 2 Moderatorów na raz przez pomyłkę.

 

Pamiętaj Moderator zawsze ma rację nawet jeśli twoja racja jest inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardziej spam niż oferta sprzedaży

 

ja bym wyluzował bo od spinania się zazwyczaj Moderatorzy tego nie lubią i lecą % :lol2:

 

tym bardziej że była to reakcja 2 Moderatorów na raz przez pomyłkę.

 

Pamiętaj Moderator zawsze ma rację nawet jeśli twoja racja jest inna

 

To trzeba banować takich moderatorów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że o to chodzi:

7. Istnieje zakaz odsprzedaży kont - np. Umowa użytkownika Steam (patrz sekcja 2D, 2E i 4E); EULA Origin (chociażby pkt 4) i podobnych. Tak duży serwis jak PClab.pl nie może być pośrednikiem w łamaniu umowy.

Tak, tak. Zadałem sobie trud i sprawdziłem T&C serwisu, na którym konto chcesz sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Conditions On Use of the Service

Keep2Share grants you permission to access and use the Service as set forth in these Terms of Service, and in exchange you agree as follows:

 

You will abide by these Terms of Service, as well as Keep2Share’s Intellectual Property and Rights Policy and Privacy Policy.

You will not grant access, share or sell your account/accounts under any circumstances to any 3rd party persons.

You will not use the Service for any illegal purpose, in any manner that is illegal, or in any other manner that could damage, disable, overburden or impair the Service;

You will not defeat or interfere with any security feature of the Service;

You will not alter or modify any content uploaded or stored using the Service, other than content you have uploaded;

You will not use any automated system, software, or device to index, compile, collect or copy any content residing on servers used by the Service;

You will not collect or harvest any personally identifiable information, including without limitation account names or e-mail addresses, from the Service; and

You will not upload, store, share links to, or make available through the Service any material that contains software viruses or any other computer code designed to interfere with the functioning of any computer software or hardware or telecommunications equipment.

You understand and agree that Keep2Share may immediately terminate the account of, or suspend or terminate access to the Service by, a user that violates any of these prohibitions.

https://keep2share.cc/page/terms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż kont steam czy uplay też jest zakazane, a na allegro osób udostępniających to samo konto innym osobom często nawet po kilkadziesiąt osób i więcej dostaje to samo konto nie jest czymś złym u allegro i nie blokują aukcji. Gra w dniu premiery potrafi kosztować 1/10 ceny sklepowej i to już nie jest coś złego bo sprzedaje to allegro :lol2:

 

Tak duży serwis jak PClab.pl nie może być pośrednikiem w łamaniu umowy.

 

Allegro jest potężną firmą i może sprzedawać takie konta nawet w tysiącach sztuk i to nie jest łamanie prawa. Widać duży może więcej, a mały musi siedzieć cicho. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, schodzisz do poziomu "mamo, mamo, wprawdzie ja ukradłem, ale wszyscy kradną, więc czemu mi zbiłaś pupsko"? Serio, serio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...