Skocz do zawartości
Medejz

Ladowarka sieciowa z quick charge

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Poszukuje ladowarki sieciowej ktora bedzie miala minimum 2 porty usb (mile widzanie jedno typu C) oraz obsluge quick charge. W internecie jest tego multum dlatego nie wiem co wybrac. Cena max 70zl. Jest ktos w stanie cos polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecałbym coś z blitzwolfa np: https://www.blitzwolf.com/Wall-Charger-2-Ports-30W-With-PD-EU-p-230.html Masz jedno wyjście USB i drugie USB C, cenowo bardzo spoko.

Ewentualnie anker, ale z tego co widzę to ładowarki w konfiguracji USB + USB C są droższe niż zakładane 70zł.

 

Edit: Z tego co widzę w sklepie blitzowlf na aliexpress ładowarka ta kosztuje 59,91zł z darmową rejestrowaną dostawą.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jakaś wydajna oraz stosunkowo tania ładowarka sieciowa , taka do 100 PLN z quick charge , jakie modele byłyby tutaj odpowiednie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podane tutaj beda ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest taka moda, że niektórym za Chiny nie chce się przeczytać, tylko po prostu czekają na gotowca... Od siebie mogę polecić też AUKEY PA-T18. Cena mieści się w tym przedziale. Są tutaj 3 porty USB-A AiPower i Quick Charge 3.0. Mam ten sprzęt już dobrych kilka miesięcy. Na razie nie zawodzi i jest wydajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...