Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Czachaaa

Fotel do 500/600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój poprzedni fotel już niestety odmówił posłuszeństwa i stoję przed wyborem nowego :) Nie chcę kupować "gamingowego" fotelu, ani tym bardziej niczego z ekoskóry, zależy mi na fotelu materiałowym. Brałem już pod uwagę Markusa z Ikei, lecz podobno nie jest taki wygodny dla osób poniżej 180cm (jeśli to nie prawda, to napiszcie). Sam mam około 176cm wzrostu i 75kg wagi. Chcę aby fotel posłużył długo, był wygodny, nie chcę równiez przyklejać się do niego latem :) Siatkowe opracie podobno bardzo pomaga, więc preferowałbym takie rozwiązanie. Jeśli możecie to podajcie jakieś konkretne modele, najlepiej jeśli byłaby możliwość przymiarki takiego fotelu w sklepie. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotele dla graczy nie mają wielkiego sensu, jeśli dużo siedzisz, chyba że z tkaniny https://www.x-kom.pl/p/326602-fotel-gamingowy-dxracer-racer-5.html

co do marcusa, sam mam kilka lat i nie jestem wysoki (175cm) i baaardzo go polecam. Pracowałem na nim w domu po 8 godzin dziennie i mogę śmiało powiedzieć, że jest bardzo wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni mam maruksa. Mam ok 179 cm wzrostu. Fotel jest wygodni i siedzi mi się na nim dobrze. Jedyne co to podłokietniki mogłyby być regulowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie

 

Musze zmienic swoj aktulny smieciowy fotel i szukam czegos wygodnego (w koncu) a przeznaczyc chce 500-600zl

 

Ptrzylem na tego Markusa i tego " gejmingowego " diablo x w tych dwoch wersjach i szkoda ze ogolem te fotele nie maja regulowanych podlokietnikow, a przeciez jak siedziec wygodnie i miec ustawiony podlokiwtnich (oparcie pod reke) gdy biorka maja rozne wysokosci, a co za tym idzie bez regulacji lapa jest w powietrzu

 

Macie jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie

 

Musze zmienic swoj aktulny smieciowy fotel i szukam czegos wygodnego (w koncu) a przeznaczyc chce 500-600zl

 

Ptrzylem na tego Markusa i tego " gejmingowego " diablo x w tych dwoch wersjach i szkoda ze ogolem te fotele nie maja regulowanych podlokietnikow, a przeciez jak siedziec wygodnie i miec ustawiony podlokiwtnich (oparcie pod reke) gdy biorka maja rozne wysokosci, a co za tym idzie bez regulacji lapa jest w powietrzu

 

 

 

 

Diablo odpuść na starcie, nie wart tych pieniędzy.

Więc w tej cenie zostaje ci Markus ( o ile będzie dla Ciebie wygodny, bo nie dla każdego jest odpowiedni ) albo dozbieranie do SPC Gear Sr300F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten SPC prezentuje się jak diablo, z tym że jest trochę mniej udziwniony od niego + ma regulację podłokietików hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten SPC prezentuje się jak diablo, z tym że jest trochę mniej udziwniony od niego + ma regulację podłokietików hmm

 

Tutaj nie chodzi o to jak się prezentuje, ale o jakość wykonania.

mam u Siebie tego SPC, robiłem recenzje z tego fotela + SPC Gear SR500 BK i Nitro 550.

Prywatnie mam Nitro 550 i SPC Gear SR300F.

Siedziałem tez na Diablo i na Markusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie dobre kubełkowe siedzisko bez zbędnych bajerów to macie signal Q-229

Posiadam od blisko roku, super sprawa - bardzo wygodny, wytrzymały i człowiek na nim się nie poci (i przy okazji nie klei :P). Na minus tylko mechanizm tiltu połączony z podpórkami

 

skóra ekologiczna nie jest akceptowalna w takich fotelach, chyba że ważycie 50kg i lekko się opieracie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o krzesłach z serii kulik system ? ja muszę mieć coś z podparciem pod odcinek lędźwiowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się podepnę - w okolicach 200-300 zł da się znaleźć cokolwiek sensownego (wiadomo, że nie ma co liczyć na mega wykonanie w tej cenie, trzeba iść na kompromisy) czy standardowo lepiej dorzucić kolejne 400-500 zł i kupić coś sensownego? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ten temat jest aktywny... To na co zwracac uwage podczas wyboru fotela do kompa?

Co taki "fotel" ma mieć ?

Zależy mi na wygodzie , nie na wyglądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ten temat jest aktywny... To na co zwracac uwage podczas wyboru fotela do kompa?

Co taki "fotel" ma mieć ?

Zależy mi na wygodzie , nie na wyglądzie.

 

Wygląd, stabilność, dobrze spasowane elementy, wygoda, użyteczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd, stabilność, dobrze spasowane elementy, wygoda, użyteczność.

 

raczej ja bym stawiał na rodzaj obszycia. Ekoskóra jest nie akceptowalna w takich fotelach. Tylko tkanina lub siatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej ja bym stawiał na rodzaj obszycia. Ekoskóra jest nie akceptowalna w takich fotelach. Tylko tkanina lub siatka.

 

No i nie dziwie się, tez nie przepadam za ekoskórą, stąd u mnie dwa fotele materiałowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który brać?

Oba w tej samej cenie.

 

www.morele.net/fotel-sharkoon-skiller-sgs2-black-blue-1638914/

 

www.morele.net/fotel-spc-gear-sr300f-grey-sr300f-975590/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który brać?

Oba w tej samej cenie.

 

www.morele.net/fotel-sharkoon-skiller-sgs2-black-blue-1638914/

 

www.morele.net/fotel-spc-gear-sr300f-grey-sr300f-975590/

 

Konstrukcje podobne.

Sharkoon bardzo podobny do Nitro 550 którego mam też u Siebie ( mam tez 300F ), Sharkoon ma z tego co widzę podłokietniki 3D.

kółka idento jak w Nitro ( oby lepszej jakości, bo w Nitro fotel potrafił sobie troszku odjechać przy zmienia pozycji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłbym sharkoona. Regulowane podłokietniki to must have w fotelu kubełkowym, bardzo ubolewam nad ich brakiem w swoim fotelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharkoon chyba fajniejszy bo ma regulowane podłokietniki 3D, a tak to to praktycznie to samo i to samo wykonanie hmm ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłbym sharkoona. Regulowane podłokietniki to must have w fotelu kubełkowym, bardzo ubolewam nad ich brakiem w swoim fotelu.

 

Nie jest must have.

Miałem na 2 tygodnie na testy droższy model SPC z podłokietnikami 3D.

Jakoś niewiele to dawało. Ważne by było stabilnie góra dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...