Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

XskillerX

PS3 brak obrazu, wyłącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam problem z konsolą PS3 Slim.

Otóż ostatnio na Allegro kupiłem konsolę PlayStation3 Slim 320GB, która okazała się uszkodzona.. sprzedawaca jednak nic o tym nie wspomniał, napisał tylko że konsola jest w bardzo dobrym stanie.. nie wspomnę już że ze sprzedającym jest totalny brak kontaktu.. ale ja nie o moich przygodach na Allegro tylko o problemie ze sprzętem.

 

Po podłączeniu PS3 do zasilania i telewizora świeci się oczywiście czerwona dioda. Po wciśnięciu przycisku POWER konsola się uruchamia (słychać wentylatory), a dioda zapala na kolor zielony. Po jakichś 20 sekundach konsola się jakby wyłączyła - wentylatory się zatrzymują i dioda gaśnie. Po ponownym wciśnięciu przycisku POWER zapala się czerwona dioda - sądzę że dopiero w tym momencie konsola jest prawidłowo wyłączona.

Niestety po uruchomieniu konsoli nic nie pojawia się na ekranie.. zupełnie nic, brak sygnału zarówno poprzez HDMI jak i złącza component.

 

Pytanie do Was, jaki może być powód? Co może być nie tak? Czy jest możliwość jej naprawy?

 

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz jej zwrócić? jakby nie patrzeć dostałeś walnięty sprzęt, który powinien działać - jeśli gość jest uczciwy to zwróci pieniądze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz jej zwrócić? jakby nie patrzeć dostałeś walnięty sprzęt, który powinien działać - jeśli gość jest uczciwy to zwróci pieniądze..

No tutaj sprawa jest dosyć ciekawa...

Od razu zgłosiłem go do Allegro, bo wysyłał zamówienie ponad tydzień, gdzie w aukcji zaznaczył wysyłkę w ciągu 2 dni roboczych. Niestety sprzedający ma głęboko zarówno mnie jak i ostrzeżenia od Allegro. Co ciekawe nadal sprzedaje :D. Telefonów nie odbiera, na smsy nie odpisuje, na maile również. Także może być ciężko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj sprawa jest dosyć ciekawa...

Od razu zgłosiłem go do Allegro, bo wysyłał zamówienie ponad tydzień, gdzie w aukcji zaznaczył wysyłkę w ciągu 2 dni roboczych. Niestety sprzedający ma głęboko zarówno mnie jak i ostrzeżenia od Allegro. Co ciekawe nadal sprzedaje :D. Telefonów nie odbiera, na smsy nie odpisuje, na maile również. Także może być ciężko....

 

A z jakiego miasta ty a sprzedający? Wjazdu na chatę mu zrobić nie można? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu mieszka w Szczecinie - mam do niego 600km więc niezbyt mi podrodze do niego :)

 

Gdyby mieszkał te 200km to bym to inaczej załatwił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu mieszka w Szczecinie - mam do niego 600km więc niezbyt mi podrodze do niego :)

 

Gdyby mieszkał te 200km to bym to inaczej załatwił :P

 

Jeśli masz trudności z reklamacją towaru, najlepiej rozpocznij dyskusję: https://allegro.pl/dyskusje/nowa Sprzedajacy będzie musiał odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Jeśli tego nie zrobi, podejmiemy działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem. Sprawa została od razu zgłoszona do Allegro - oczywiście jako spór. Mimo waszej interwencji sprzedający nadal ma wszystko w głębokim poważaniu i nie raczy odpisać. A widzę że loguje się na swoje konto Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...