Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arianna_a

Kolega zablokował mnie na steam a teraz jest tak dziwnie nie wiem czy dalej jestem zablokowana itd czemu to tak?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kolega mnie zablokował na steam na drugi dzień zauważyłam że jestem odblokowana, ale na tzreci znowu był ciągle offline a weszłam w jego profil był online, zrestartowałam steam i jest cały boży dzień zw, a weszłam na komórkę na steam i tam jest online co się dzieje? Nie chcę do niego teraz pisac bo się domyślam że po ostatniej rozmowie po której mnie zablokowął chce mieć kilka dni spokoju

 

A jeszcze zedytuję po zrstartowaniu jest online ale nie wiem co się dzieje

 

Dodam że on jest po technikum informatycznym i np. kiedyś coś takie zrobił że pisał do mnie na steam będąc offline więc może on coś zrobił że to tak wygląda ale nie wiem po co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz dziwnych tych kolegów, jak nie na gg to na steam Cię usuną :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam porozmawiać twarzą w twarz, ten przeżytek jest często dużo lepszy od komunikatorów w rozwiązywaniu problemów :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam że na gg usunął mój kontakt, mógł usunąć na steam i coś nie działa? U wspólnych znajomych mamy znaczek bycia znajomym. Jak wejdę w jego profil jestem na jego liście znajomych online. Ale chyba nie mogę napisać komentarza bo nie ma pola na napisanie. I ten mikrofon w okienku jest nieaktywny tak samo jak wtedy gdy ktoś jest offline

 

A co do tarzy twarz nie mogę bo to kolega z daleka

 

Albo wie ktoś jak napisać bezpośrednio do steamu bo nie ma takiego problemu opisanego tam nigdzie... Ale wolałabym ogólnie żeby tu ktoś pomógł bo jestem słaba z angielskiego hm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...