Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SkowroneKK_

Problem z graniem.

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, że małe obiekty takie jak drzewa(liście/gałązki) trawa, itp. wręcz tańczą mi na ekranie jak się poruszam. W World of Tanks trawa i drzewa są elementami w miarę statycznymi więc tutaj tak mocno to nie przeszkadza ale podczas poruszania jednak to jest widoczne.

 

Mój sprzęt:

i7-7700

GeForce GTX 1070

8GB RAM

Dysk HDD Seagate Barracuda

Dysk SSD Samsung 860 EVO

Płyta główna: H110-D3A

 

Na początku myślałem, że to od tego monitora bo się naczytałem troche o tym słynnym smużeniu, ale sie jednak pomyliłem.

 

Widac to jeszcze na ziemi na chodniku z kamienia. Tak około ~5 yardów przed postacią jest okej, a dalej(czyli już dosyć blisko) też tak jakby ziarno na chodniku, falowanie/migotanie nie wiem jak to nazwać. Coś takiego jak w Realu jest bardzo ciepła pogoda i patrzymy się daleko np na koniec ulicy to też jakby widać powietrze jak pływa. Coś w tym stylu.

 

Tutaj znalazłem filmiki o tym samym problemie co mój:

 

Teraz tak- Wszystkie sterowniki oraz Windows 10 64-bit mam uaktualnione

Testowałem starsze wersje sterowników nic nie pomagało.

I chyba testowałem już wszystkiego ale już pomysłów nie mam.

Nie chce odsyłać karty na gwarancję bo odeslą mi ją pewnie dopiero po 2 tygodniach. Więc muszę mieć pewność od czego to. Może karta jest dobra tylko jednak coś nie tak z np kablem od monitora czy coś.

 

PROSZĘ O POMOC ):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...