Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Certez1331

Xeon

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, chciałbym podkręcić Xeona E5450, i tutaj pytanie. Ile jestem wstanie podkręcić tego procka.

-SilentumPC HE1012 Chłodzenie

-Be Quiet! DC-1 Pasta'

-Asus P5K Plyta gł.

-SilentumPC Regnum4TF Obudowa

-Logic 500 Zasilacz

Widziałem poradnik do kręcenia na 3.8 ghz, lecz boje się ze wzlędu na zasilacz.W spoczynku mój procek ma ok 20-30 stopni na wszystkich rdzeniach :). Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli boisz się - nie podkręcaj.

Podniesie taktowania bez podnoszenia CPU Voltage, nie powinno mieć większego wpływu na zasilacz.

Oczywiście robisz wszystko na własną odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę podkręcić, bo ta wydajność że tak powiem ssie, i nawet w lolu laguje w team fightcie, więc chciałbym coś z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj żeby zakupić rewizję E0 SLBBM. Może się lepiej kręcić.

Ale zdarzy się i lepsza sztuka C0 SLANQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej wina grafiki, bo w lola gralem w 60 fps 1080p na wysokich z hd 6970 i hd 7870 z xeonem x5472 i e6800 (chodź na c2d to było dosyć dawno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować wyłączyć łatki w inSpectre, bo te proce nie zawsze je lubią.

Generalnie możesz też spojrzeć na YT na gameplaye z Twoją grafiką w danej grze, czy podobnie się zachowuje też u innych.

Powodów ścinek może być więcej, choć jeśli dzieją się w określonych miejscach, to tym gorzej.

Grafiki zbytnio nie podkrecisz jesli nie masz kontrolera napięcia na PCB do regulacji w programach. Inaczej go nie zmienisz bez volt moda na PCB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam działkowego e5450 niekręcony, asus p5q deluxe radeon 7750 1GB i 2GB ram i o dziwo nowy crash chodzi płynnie. Nie wiem ile ma średnio, ale ustawienia na max, cienie medium,aa low i 1280x1024. Sam się zdziwiłem że nowa gra tak może wyglądać i chodzić na takim specu. Sprawdzane na kilku pierwszych planszach. U ciebie pewnie grafika dusi resztę podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawe z grafiką narazie nie ruszam, jest lekko podkręcona. Lecz na święta mam zamiar sprawić sb 1050ti+ nowy zasilacz o ile stanieją grafiki, dokupie SSD, tak że chodzi mi o ruszenie samego procesora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę podkręcić, bo ta wydajność że tak powiem ssie, i nawet w lolu laguje w team fightcie, więc chciałbym coś z tym zrobić

U mnie rok temu na c2d e4300 @3ghz gt630 3GB RAM stabilne 60fps miałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...