Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kondziorex99

Fotel dla bardzo wysokiej osoby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, znacie jakiś fotel do komputera co będzie dostosowany do 2m wzrostu oraz 130kg wagi?

Mam teraz taki za 400zl diablo jakiś tam lecz nie mogę nawet głowy oprzeć :/.

Poszukuje czegoś dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No nie wiem czy taki znowu szmelc.

Choć fakt w tej cenie Markus będzie sporo lepszy od tego syfu Diablo.

Tylko z jedną uwagą, Markus nie jest dla każdego wygodny :( Trzeba się przejść, usiąść na te kilkanaście minut i wtedy jako tako ocenić czy będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kupione w Jysku za ~500pln krzesło LANGEMARK. Mam 1.9m wysokości i to jedyne krzesło "dla graczy" w którym mogłem oprzeć głowę jak należy (nie byłem w stanie tego zrobić ani w Diablo ani w DXRacerze). Przejdź się od jakiegoś Jyska i się przymierz (w moim mieście był wystawiony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem SPC Gear SR500 z obawą, że też będzie problem z oparciem głowy (1,94m wzrostu) ale jednak nie jest źle i mogę polecić reszcie wielkoludów.

 

co do krzeseł "gamingowych" polecam czekać na targi (np. PGA, IEM etc) i tam łapać okazję, sam trafiłem moje krzesło za 600zł w czasach gdy było po ~1100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2m wzrostu i 120kg wagi. Miałem Markusa z Ikei i nie polecam. Dla mnie i tak za niski no i zero ergonomii ma.

Osobiście używam Unique WAU2 i jest całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markus dla ciebie za niski co ma 140cm a twój 137cm lol2.gif i co wy macie z tym oparciem głowy a pot cieknie kręgosłupem do samych jaj lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markus dla ciebie za niski co ma 140cm a twój 137cm lol2.gif i co wy macie z tym oparciem głowy a pot cieknie kręgosłupem do samych jaj lol2.gif

 

Proponuję zamiast się śmiać to czytać ze zrozumieniem specyfikację techniczną. Podałeś maksymalną wysokość całego fotela a nie wysokoś oparcia. Poza tym Markus nie ma zagłówka.

Może jak masz krzesło z pseudo-skóry z plastiku to Tobie cieknie pot po całych plecach ale jak jest dobry materiał obicia to wcale się tak nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na różnice a szczególnie ceny 500zł vs 1800zł.I nie ma czegoś takiego jak dobry materiał bo w lecie przy długotrwałym siedzeniu każde plecy się pocą i najlepsze są siatki tj masz w swoim,dlaczego? ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że jest taka różnica w cenie? Autor tematu nie powiedział że chce krzesło do 500zł,

tylko że chce dobre krzesło do jego wzrostu i wagi. A że jestem podobnej postury to mogę polecić to co mam.

Podajesz poza tym najwyższą cenę jaka jest w internecie za to krzesło.

Ja mam z materiałowym obiciem i nie pociłem się nawet jak na dworze było 30+ C. (A klimy niestety nie mam :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...