Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cebelkooks

Telefon do 850zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję nowego telefonu może być używany. Celuje w kupno 6s ale jestem otwarty na nowe propozycję.

Nie robię zdjęć zbytnio więc nie musi być jakiś super aparat.

16Gb mi w zupełności wystarczy.

Nie gram w gry.

Przeważnie słucham muzyki i przeglądam neta.

Moj budże to od 600 do 850zł (900max ale to musi być okazja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zc554kl

 

Albo coś z xiaomi. Chłopaki zaraz sypna modelami. I to będzie Chyba lepsza opcja niż Asus. Wydajniejsze, długo trzymają na baterii, proporcje ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mały telefon to jak wyżej Xiaomi Mi A2 Lite, natomiast jeśli może być większy to Xiaomi Redmi Note 5 4/64. Wersja czarna w proline za 835zł, nic lepszego z nowych nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do słuchania muzyki Xiaomi nie polecam - chyba, że zrobisz roota i wgrasz moda. Inaczej jest szansa, że będzie szumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwij motorole g6. Ma dolby audio mobile (działające na wszystkich źródłach -> głośnik, bluetooth i kabel) można fajnie podrasować dźwięk pod swoje preferencje. A przy okazji jest ma dobre bebechy i jest nowoczesny.

 

Xiaomi się nie nadaje do muzyki, chyba że zrobisz root i wrzucisz customowe biblioteczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note 5 ale nie z proline bo to nie oficjalna dystrybucja

A do muzyki fajne są motki obczaj Motorola Moto Z 4/32GB za 888 zł z kodem smartfony https://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-smartfonow?s=&producer%5B%5D=Motorola&pricef=&pricet=&sort=popular&limit=30

+ Fajny ekran

+ Dużo ram

+ gesty

+ aparat

+ szybkie ładowanie

+ moduły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moto Z należy rozpatrywać z dodatkowym modułem baterii. Bez tego nie wytrzyma nawet dnia. A wtedy cena rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto G6 .

 

Redmi Note 5 ma nie ciekawy głośnik i wejście słuchawkowe o słabej mocy . Sytuacji nie ratuje nawet podłączenie słuchawek na bluetooth.

 

Poza tym mam w domu najtańszą Moto G6 play niestety używałem tylko 2 tygodnie i rozbiłem ekran , tam audio również jest znacznie lepsze jak w Xiaomi. Ale generalnie nie polecam tej wersji bo trochę zamula a aparat jest słaby, o wiele gorszy od note 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z małych dobrze zagra na słuchawkach ze520kl, bez słuchawek axon7 mini. Niektórzy twierdzą, że lepiej niż u11, który wraz z v30 uważane są za najlepiej grające telefony.

 

https://www.neo24.pl/zte-axon-7-mini-grey.html?___store=neo24&utm_source=Ceneo&utm_medium=referral_bid&utm_campaign=GSM%20I%20NAVI&utm_content=Smartfony&utm_term=313253#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena za mini to przegięcie, po tyle powinna chodzic normalna wersja. Prawie rok temu kupilem mini za 400zl w znanym chinskim sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z małych dobrze zagra na słuchawkach ze520kl, bez słuchawek axon7 mini. Niektórzy twierdzą, że lepiej niż u11, który wraz z v30 uważane są za najlepiej grające telefony.

 

https://www.neo24.pl...tm_term=313253#

 

Petru ten Asus rzeczywiście gra dobrze na słuchawkach ? Czytałem recenzje że niby nie jest zbyt dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego porównywali? Do v30?

Mówimy o budżecie 850zl, tu nie ma wielkiego wyboru. A Asus gra po prostu normalnie jak na swoją klasę.

Poza tym oprócz dźwięku są inne aspekty do wypełnienia.

Źle nie jest, jak na cenę po prostu dobrze.

I obsługuje audio USB, także też plus.

Nie mam jak sprawdzić słuchawek htc na asusie, ale one mają własny dac j teoretycznie zagrają tak samo jak na HTC.

Ta cena za mini to przegięcie, po tyle powinna chodzic normalna wersja. Prawie rok temu kupilem mini za 400zl w znanym chinskim sklepie.

 

Jak mini gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mini gra?

 

Na głośnikach grał super, głośno i czysto. Na słuchawkach kz zst dobrze, ale jakoś specjalnie się nie wyróżniał. Nie jestem jakimś audiofilem. Telefon miałem krótko po czym sprzedałem, musiałem wybrać pomiędzy nim, a Redmi Note 4, który ogólnie okazał się dla mnie lepszy.

 

Teraz czekam na HTC U Ultra z x-kom. Kupiłem za 899zł, ale jeszcze obniżyli mi cenę o 50zł za błąd w opisie (najpierw pisało że ma dual sim).

Ostatecznie za 849zł mam U Ultra z gwarancja 2 lata w pewnym sklepie, do tego świetne słuchawki w zestawie. Przy tym dealu to chyba nawet Xiaomi Redmi Note 5 się chowa. Oczywiście jak mi coś nie podpasuje to zawsze mogę zwrócić telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki do tego słuchania muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...