Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arteknowy

G Skill Trident Z RGB a Chłodzenie Thermalright Macho rev B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie.

 

Czy pamięci G.Skill Trident Z RGB DDR4, 2x8GB, 3200MHz, CL16 zmieszczą się pod chłodzenie Thermalright Macho Rev. B ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji odnośnie tego :(.

Płyta na której się znajdą to MSI Z370 Sli Plus, a obudowa to Phanteks Enthoo Pro M z oknem.

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego slotu pamięci nie włożysz przy założonym wentylatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 Milimetry. Wszędzie jest napisane, że Rev B mieści kości z wysokimi radiatorami ze względu na asymetryczną konstrukcję, bo sam radiator w ogóle nie zachodzi na sloty. Jakbyś miał jeszcze X299 to by był problem.

 

 

img_65712218.jpg

 

 

W najgorszym wypadku będziesz musiał podnieść wentylator nieco w górę, albo dać go z drugiej strony radiatora ( oczywiście po odwróceniu go )

 

Jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wejdą jak jest rzeczywiście napisane, że Rev B mieści kości z wysokimi radiatorami.

 

Sineband - rozumiem, że do 2 i 4 slotu jak najbardziej się zmieszczą? (płyta MSI SLI Plus) - w ogóle w których slotach powinny być umiejscowione pamięci ram aby były jak najbardziej wydajne? (przepraszam, laik jestem w tych sprawach).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 2 i 4 wejdą, w 4 slotowych płytach najlepiej montować pamięci w 2 i 4 najlepsze oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 2 i 4 wejdą, w 4 slotowych płytach najlepiej montować pamięci w 2 i 4 najlepsze oc.

 

Dzięki wielkie za informację.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...