Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pucius

Słuchawki i "karta dźwiękowa" do gier i muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Chciałbym Was się zapytać o sens kupna, i jeżeli takowy będzie, to co wybrać.

 

Posiadam płytę główną extreme4 z370 od asrocka i słuchawki philips SHL5905BK.

Słuchawki mają swoje lata i już się strasznie łuszczą, co mnie bardzo denerwuje i do tego nie są to słuchawki typowe do komputera tylko bardziej mobilne i mają krótki kabel i mikrofon z regulacją głośności co tylko ujmuje jakości.

 

Chciałbym kupić jakiś sensowny produkt pod muzykę ze spoify premium i gry takie jak pubg, cs, czy w3. Kwota koło 400-600, ale rozważę każdą propozycje. Najlepiej jakby były one wokółuszne i miały dobrą izolację otoczenia.

 

I teraz - czy słuchawki z takiej półki cenowej będą dobrze grały na integrze, czy lepiej kupić coś pokroju SMSL M3 (podaje bo akurat można za 200 zakupić) czy coś lepszego?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro potrzebujesz izolacji to w grę wchodzą raczej tylko słuchawki zamknięte. Ja mogę polecić AKG K550/K551 z uwagi na świetną scenę, ale radzę je wcześniej odsłuchać, bo wiadomo, że nie każdemu podejdą. Grają fajnie nawet z telefonu. Do nówek trzeba by było dopłacić przynajmniej 50 zł, ale często można kupić praktycznie nowe używki za 400-500 zł. Jak się nie boisz zakupów z Chin to ciekawą opcją są BossHiFi B8, bo na "dzień dobry" oferują niezłe brzmienie i super jakość wykonania, odłączany kabel, a mają jeszcze potencjał, który trzeba wyzwolić kilkoma modyfikacjami. Ja gdy muszę skorzystać ze słuchawek zamkniętych to zakładam Superlux HD669 po zmianie padów, recablingu i wygłuszeniu muszli - naprawdę dają radę, a cena jest śmiesznie niska. Pewnie gdybym częściej był zmuszony do używania konstrukcji zamkniętych to bym kupił ww. chińczyki albo AKG, ale nie widzę sensu inwestowania w coś, z czego korzystam parę godzin w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...