Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

olchu

Sterowniki do karty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój komputer:

Procesor -Intel i5-3470 CPU @ 3.20 GHz

Płyta: MSI MS-7758

Karta graficzna: AMD Radeon 7850HD 1GB

RAM: 8GB

Win 7

 

Sprawa wygląda tak: włączyłem Civilization 6 (zawsze działa normalnie) i komp się zaciął. Ekran się zwiesił. Zrestartowałem go. Podczas uruchamiania pojawił się błąd Windows -> dałem napraw ale to nic nie pomogło. Zrobiłem format, zainstalowałem świeży Windows 7. Nie mogę zaistalować poprawnie sterowików do karty graficznej - po instalacji pojawia się komunikat, że instalacja nie przebiegła poprawnie (error 1603). Po restarcie systemu pojawia się znowu błąd windows... Natomiast po instalacji Win 10 jak już sam pobierze sterowniki pojawia się czarny ekran i znowu błąd Windows -> przywróć do ustawień początkowych. Co to może być? Dodam, że bez sterowników do grafy komputer na Win 7 chodzi normalnie. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie karta graficzna skapitulowała z racji wieku, pewnie zimne luty skoro bez sterownika jeszcze dycha. Mozesz sprobowac wypiec karte w piekarniku, na jakis czas powinno pomoc, chociaz nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie karta graficzna skapitulowała z racji wieku, pewnie zimne luty skoro bez sterownika jeszcze dycha. Mozesz sprobowac wypiec karte w piekarniku, na jakis czas powinno pomoc, chociaz nie zawsze.

na pewno już z nią amen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje, mozesz probowac roznych systemow, sterownikow, ale efekt bedzie raczej taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...