Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Heroues

AI suite 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie muszę zaznaczyć, że jestem całkiem zielony jeżeli chodzi o konfigurację komputera itp.

Temat ten piszę ponieważ ostatnio zrobiłem format całego komputera, co za tym idzie na nowo wszystko instalowałem, włącznie z tym AI Suite 3, i nie do końca wiem jak to ustawić, by komputer np podczas grania pracował na pełnych obrotach. Postanowiłem więc napisać ten temat, bo przyznam szczerze, że obawiam się trochę w tym grzebać robiąc to metodą prób i błędów, by nie uszkodzić płyty głównej której model to asus b85-plus.

Najbardziej interesuje mnie zwiększenie wydajności, o ile to jest w ogóle możliwe. Niestety kompletnie się na tym nie znam a zmienianie tam tych różnych suwaków powodowało zmniejszenie się efficiency kosztem performance, a mi się zawsze wydawało, że te obie rzeczy to oznaczają to samo :D. Tu przedstawię screeny tego programu i byłbym wdzięczny jakby jakiś geniusz komputerowy podpowiedział co gdzie zmienić, by pięknie wszystko śmigało.

 

https://imgur.com/a/CaaELec

Tu znajdują się screeny tylko tych podstawowych zakładek, bo chyba nie ma sensu wstawiać wszystkich bo ten program ma masę opcji :( Najdziwniejsze jest chyba te ustawienie z tymi rdzeniami na 3 screenie, bo wygląda jakby tylko 2 działy a reszta nie.

Jak ktoś się zna na ustawianiu tych cpu itp to byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki jak to tam poustawiać. Dodam, że przed formatem chyba tego programu z płytki nie instalowałem wcale i dlatego pewnie nie miałem z tym problemu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...