Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wolek0606

Pomoc w dobraniu karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

AMD FX 6300

8GB Ram

GeForce GT 740.

Take me silent 600W

MSI 760GM-P23

 

Witam, chciałbym zmienić kartę graficzną na lepszą. Obawiam się, że do wymiany również będzie zasilacz. Budżet, jaki mogę przeznaczyć to maksymalnie 800zł

Nie wiem czy opłaca się inwestować w ten komputer, ale mam nadzieję, że karta graficzna poprawi osiągi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz budżet maksymalny? Bo w to co posiadasz nie ma się co pchać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego cepa więcej niż gtx 960/1050 bym nie dawał, więc jak taką kartę kupisz to spokojnie zostanie ci na jakąś firmową zasiłkę za ok 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miały by mnie pasować to pc standardy musza być zachowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego zasilacza to i 2 takie karty byś wsadził i jeszcze by miał zapas mocy ;)

co do okablowania, tak masz przy tym zasilaczu 2 wiązki (6+2) PIN więc spokojnie wszystko podłączysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz co masz, bierzesz i5 2500k z płytą, i do tego gtx 1050Ti i masz zestaw 200% wydajniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fx-6300 z 1060 będzie lepszą opcją niż 2500k z 1050ti. 1050ti co prawda nie miałem, ale fx z 1060 3gb już tak.

P.S. Używki 1060 3gb masz za +700zl, chyba, że chcesz wersje mini, wtedy jest tańsza. Sprzedałem swojego gtxa użytkownikowi tego forum za 730 z wysyłką. Nie zastanawiaj się nawet nad 1050ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fx-6300 z 1060 będzie lepszą opcją niż 2500k z 1050ti. 1050ti co prawda nie miałem, ale fx z 1060 3gb już tak.

P.S. Używki 1060 3gb masz za +700zl, chyba, że chcesz wersje mini, wtedy jest tańsza. Sprzedałem swojego gtxa użytkownikowi tego forum za 730 z wysyłką. Nie zastanawiaj się nawet nad 1050ti.

bardzo dobra rada :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...