Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kornad

Msi SLI plus vs AR Extreme4 dla 8600K

Rekomendowane odpowiedzi

Hej doradźcie, na którą płytę się zdecydować w przedziale cenowym 600-700zł, a może doradzilibyście jeszcze coś innego? Bardziej od wielkich możliwości podkęcania CPU (moje chłodzenie to be quiet! Dark rock 3) interesuje mnie dobra jakoś wykonania i dobra jak na ten przedział sekcja zasilania.

Kompletuje dopiero części więc nie jestem w stanie przedstawić pełnej specyfikacji:

Zasilacz: Corsair tx550m

Pamięci: jakieś w dualu 3000mhz

GPU: 1 x 1070ti/1080

 

 

PS. 9 generacja procesorów będzie wstecznie kompatybilna? To już oficjalne? Pytam mając w głowie ewentualny upgrade w przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej doradźcie, na którą płytę się zdecydować w przedziale cenowym 600-700zł, a może doradzilibyście jeszcze coś innego? Bardziej od wielkich możliwości podkęcania CPU (moje chłodzenie to be quiet! Dark rock 3) interesuje mnie dobra jakoś wykonania i dobra jak na ten przedział sekcja zasilania.

Kompletuje dopiero części więc nie jestem w stanie przedstawić pełnej specyfikacji:

Zasilacz: Corsair tx550m

Pamięci: jakieś w dualu 3000mhz

GPU: 1 x 1070ti/1080

 

 

PS. 9 generacja procesorów będzie wstecznie kompatybilna? To już oficjalne? Pytam mając w głowie ewentualny upgrade w przyszłości

 

Miałem ten sam dylemat i do 8700k wybralem extreme4. Sekcja asrocka zrobiła na mnie lepsze wrażenie. Radzi sobie z i7 5.0ghz 1.34V. Pamieci tez fajnie prowadzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam msi połączony z 8700k zero problemów z sekcją oraz ustawieniami moim zdaniem. Obie płyty są w porządku Po prostu kwestia gustu ja wolałem stonowane kolory a procesor kręci się jak miło 5.0 przy 1.3 więc nie jest źle pamięci ram 2x8 3200 stabilnie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...