Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morgan87

Promocje na peryferia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy coś takiego można wrzucać... ale w pełni mechaniczna klawiatura za 130 zł. to bardzo rzadki widok:

https://www.x-kom.pl/p/437395-klawiatura-przewodowa-redragon-usas.html

https://www.x-kom.pl/p/437393-klawiatura-przewodowa-redragon-mitra.html

https://www.x-kom.pl/p/437394-klawiatura-przewodowa-redragon-kumara.html

Co prawda Outemu Blue, ale jeśli ktoś chce bardzo taniego mechanika to klawiatury jak znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CD-Action jest kod zniżkowy do Euro RTV AGD na myszkę G403 Prodigy Wireless, zmniejsza cenę o 150pln (z 399 na 249).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pisanie o konkretnym GPU w kontekście tak boleśnie wolnego na obecne standardy CPU tak naprawdę nie ma znaczenia. Czy wsadzi się tam 4080 SUPER, czy 4070, czy nawet 4060, bottleneck będzie taki sam
    • Po czym Braun dowalił swoje Ponadto mi zarzucasz niewiedzę albo trolling, a sam piszesz, tak jakbyś zapomniał, że ta sama Socha organizowała spotkania na których prowadziła panele typu: "Szczepienia, autyzm i obrona przed ich wymuszaniem". Justyna Socha STOP NOP" Ponadto ja tylko przytoczyłem ogólny obraz tego co głosili i napisałem, że obecnie wypadałoby zapytać Mentzena czy dalej podziela to zdanie, bo kilka lat minęło, a fundusz kompensacyjny powstał i dotyczy również pakietu szczepień obowiązkowych. https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20082341570/U/D20081570Lj.pdf A Ty się już uruchamiasz, bo ktoś ośmielił się sprzeciwić Twojemu zdaniu i już go od głupich i od trolli traktujesz. I co do tego wszystkiego ma Kamiński czy Wąsik? Nic. Ale jak chcesz wiedzieć konkretnie to tu masz wyrok: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20082341570/U/D20081570Lj.pdf Poczytaj sobie co zlecił, podrobienie jakich dokumentów i czyich z ważnym dopiskiem "w celu użycia za autentyczny". Nie wiem czy to pojmiesz, ale gość w ramach pełnienia swojej funkcji kazał podrobić dokumenty wójta gminy, opinii, podrobienie uchwały zarządu Izby Rolniczej!, uchwały Rady Gminy! (wykrzyknik stosuję w celu zwrócenia uwagi na rodzaj dokumentu). Tam tego jest znacznie więcej i wszystko "w celu użycia za autentyczny". To wszystko w latach 2006-2007.  Nagrywał bez otrzymania zgody prokuratora i sądu, co nawet z ustawą o CBA jest niezgodne, a Ty będziesz pierniczył, że  Zatem sorry, ale najpierw doczytaj potem pouczaj...  
    • Człowiek który niechce się zaszczepić ma do tego prawo to się nazywa wolność, ludzie którzy się zaszczepili mają prawo się zaszczepić to też ich prawo i to jest ok, ludzie którzy biegają po ulicy krzyczą o  szczepionkach powodujących mutacje DNA, depopulacji szczepionkami, atakujący fizycznie pracowników medycznych wykonujących swoją pracę itd itd to antyszczpionkowa szulernia która wiedzę o świecie czerpie z randomowych filmików na tiktoku lub youtubie i to w najlepszym przypadku, w gorszym to ludzie którzy robią to z pobudek finansowych lub mających na celu skłócanie społeczeństw danych krajów i podważanie jakby nie patrzeć osiągnięć wspólczesnej nauki/medycyny. Szczepienia są jednym z większych osiągnięć medycznych ludzkości i trzeba być kompletnym ignorantem żeby to negować, oczywiście zgadzam się zdarzają się powikłania a nawet zgony po szczepieniach i trzeba mieć tego świadomość, ale wciąż jeżeli popatrzymy na statystyki zgonów z czasów przed i po wymyśleniu szczepionki na daną chorbę rachunek jest prosty. Co do stwierdzenia że jestem antyszczepionkowcem bo nie wlałem w siebie wszystkich szczepionek świata, to brawo Argument ad absurdum i to nawet dobrze zastosowany gratuluje jestem pod wrażeniem , aczkolwiek moja definicja antyszczepionkowca raczej troszkę różni się od twojej, nie uwazam ludzi którzy z jakiegos im znanego powodu się nie zaszczepili za antyszczepionkowców. Ale to jest temat zbyt szeroki na dyskuje na forum. Konfa + inne kraje jako alternatywa dla POPISU? Co mają do tego inne kraje? rozumiem że te kraje to taka pomyłka ? Szersza koalicja Konfederacja + nie wiadomo kto jako alternatywa centro-prawicowa, czyli kto?  Co do krytyki konfederacji, to cóż o ile ja mogę mówić tylko za siebie, to o ile pewne pomysły konfederacji gdyby je obciosać z głupot i swego rodzaju ideologii brzmią sensownie, to tak długo jak ta partia będzie otaczać się kolokwialnie mówiąc durniami mojego głosu nigdy nie dostanie. Osobiście liczyłem, że Bosak z Mentzenem po wyborach zachowają się rozsądnie i dogadają się z Tuskiem co pozwoli do następnych wyborów zmarginalizować Lewicę której nie trawię i odebrać część głosów PiS-owi, ale oni zamiast skorzystać z szansy którą dostali, pokazać się jako racjonalna siła w polityce i sięgnąć po tabun wyborców środka kosztem utraty części poparcia szuro-prawicy, najzwyczajniej w świecie nie mieli do tego jaj i znowu próbują siedzieć okrakiem na barykadzie. Chęć bycia partią centro-prawicową za którą zawsze uważano PO a która obecnie troszkę zaczyna się za bardzo odchylać w lewo,  oznacza, że pewne hasła które działają na prawo do PiS-u, tu przestają działać i trzeba podjąc decyzję rozważajać bardzo starannie jaką przyjąć strategię i czy utrata jednych wyborców kosztem pozyskania innej grupy jest finalnie opłacalna. I pamiętaj że partia centrum jest zawsze troszkę w lewo troszkę w prawo i przez wiele wiele lat to takie partie wiodły prym, a naturalny balans sił w tych partiach pozwalał hamować zapędy zarówno lewicowych oszołomów od LGBT i klimatu, jak i ich pobratymców z prawej strony z ich genialnymi pomysłami na życie.  Ogólnie temat rzeka, moim zdaniem konfederacja w obecnej postaci szanse na jakikolwiek wpływ na rządy w Polsce ma tylko jako przystawka POPISU, tak samo jak PSL, Hołownia czy Lewica, i z dwojga złego dla nich lepiej było zostać przystawką PO niż PIS-u, bo mniejsze ryzyko zostania skonsumowanym przez naczelnika i jego zgraje, a i szansa dotarcia do szerszego rezerwuaru wyborców większa, bo łowić mogliby zarówno w wyborcach PSL jak i Hołowni czy PIS-u. Ale to wymaga realistycznego spojrzenia na świat i strategii rozpisanej na lata, a nie siedzenia okrakiem na barykadzie. Ale to tylko moje prywatne zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać.
    • Mam Fractala R5 po kilku latach frontowy wentylator zaczyna głośniej działać i będę wymieniał na razie frontowy. Powiedzcie mi jaka powinna być maksymalna predkość wentylatorów od obudowy, czy powiną mieć 1000 aby zachować odpowiednie wartości cisza/wydajność tak jak w modelach R5, R6 i R7, czy predkość powinna być przybliżona do pracy innych wentylatorów np chłodzenia CPU czyli np. 1400/1500 ? 
    • Spoko, to ty kup ta gre za 300zl w ktora zagrasz raz, ja wezme abo i tez zagram raz. Na kim zarabiaja wiewcej, kto jest wiekszym frajerem do golenia? To matematyka na poziomie zerowki.  Naprawde polecam, zdjac klapki z oczu i dac innym zyc tak jak chca a nie na sile ustawiac wszystkich pod siebie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...