Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Denethor

katalogowanie mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sporo mp3 które musze w jakiś sposób skatalogować, tak aby szybko odnaleźć interesującą mnie płytkę i automatycznie załadować do winampa. Mógłbym ręcznie tworzyć playlisty i zapisać je w jednym katalogu, jednak jest to bardzo czasochłonny sposób. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak go zautomatyzować, a może jest do tego jakiś soft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko do mp3? Jezeli masz dobrze opisane utwory czyli wykonawca i utwor jako nazwa pliku (a nie tagi!) - a nie np, track 12, track 13 to ja uzywam ogolnie do katalogowania Cd - Advanced Disk Catalog. Sprawdza sie calkiem niezle i jesli bedziesz mial opisane dobrze mp3 to spokojnie mozesz szukac za jego pomoca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam podobny problem. Moi koledzy z powodzeniem używają do katalogowania płyt WhereIsIt?'a (chyba najlepszy prog do katalogowania), ale jak go odpaliłem to się przestraszyłem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mialem to samo. najpierw mialem prostego Advanced Disk catalog, a pozniej chcialem zobaczyc Whereisit. I stwierdzilem, ze ja tych opcji nigdy nie wykorzystam.... :P Wiec zostalem przy prosciutkim, ale wystarczajaco rozbudowanym ADC. Naprrrrawde polecam. Natomiast wiem ze sa jakies progsy tylko do katalogowania mp3, mialem kilka, ale to bylo do ostatniego reinstalla... ;) Zreszta i tak ich nie uzywalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku świata używam właśnie Where Is It :) Uważam go za świetny program, ale skoro są prostsze które Ci wystarczają, to 'po co przepłacać' ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam bardzo duży zbiór mp3, i potrzebuję programu który pogrupuje mi te utwory NA DYSKU, według WYKONAWCY. Czy jest taka możliwość i jakim programem. Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...