Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stawiol

Fotel komputerowy, nie gamingowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Szukam fotela komputerowego, ale szczerze mówiąc nawet nie wiem na co patrzeć przy wyborze jednego. Na pewno chciałbym, aby wytrzymał trochę więcej, niż 2 lata i dlatego jestem skłonny wydać więcej, do 1500zł, no chyba, że wcale nie trzeba i da się znaleźć coś dobrego taniej. Fajnie by było jeśli podłokietniki były wygodne, ponieważ odczuwam ich brak grając w gry. Wiem też, że będę musiał kupić coś pod ten fotel, aby nie zarysować paneli, ale słyszałem, że da się to jakoś inaczej rozwiązać(ale czy warto?). Nie musi to być fotel gamingowy(nie przepadam za designem), ale jeśli jakościowo byłby dobry to nie wahałbym się kupić.

Nie wiem także czy są to przydatne informacje, ale w razie czego je podam: mam 184cm wzrostu, a biurko jest z Ikei, model Malm o wysokości 73cm.

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Podepnę się pod temat kolegi. Też szukam fotela/krzesła ale w cenie do 300zł max. Mam 180cm wzrostu 72kg wagi.Brak preferencji wizualnych, ma w miare dbać o mój kręgosłup i nie zniszczyć się po pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...