Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dzierzal

Upgrade kompa...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie posiadam i7 7700k , Asus z270 Prime A , 32GB ddr4 3200hz ram , gtx 1080 Palit , corsair RM650i , benq xl2546 . I teraz mam troche pieniedzy i zastanawiam sie co pierwsze najlepiej wymienic , karte czy moze procka z plyta. Kwota to jakies 4000zl . Dzieki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam i7 7700k , Asus z270 Prime A , 32GB ddr4 3200hz ram , gtx 1080 Palit , corsair RM650i , benq xl2546 . I teraz mam troche pieniedzy i zastanawiam sie co pierwsze najlepiej wymienic , karte czy moze procka z plyta. Kwota to jakies 4000zl . Dzieki .

 

 

po co chcesz to zmieniac i DLACZEGO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam troszke pieniedzy i chce wlozyc w pc . Jak nie wloze to sie rozejda i bedzie lipa :).Duzo nowych gier wychodzi oraz chlodniej za oknem , wiec posiedze przy kompie wiecej. Mysle sobie ze dobry moment jest na upgrade ,bo nowe karty wychodza , to moze jakas 1080ti albo 2080 dostane i bede mial zabawke na zimowe wieczory. Ale czytam tez ,ze nowe procesory tez maja sie pojawic za chwile i9 9900k i wlasnie nie co lepsze w moim przypadku bedzie . Wymiana teraz i7 7700k do gier na i7 8700k to chyba nie ma sensu , ale 1080 na 1080ti lub 2080 to chyba bedzie z 30% mocy? I do tego posiadam monitor 240hz , wiec fps sie przyda troche wiecej . Gry narazie jakie gram CS:GO , Starcraft 2 , Forza Horizon 3-4 , CoD-y , PUBG itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego monitora i gier w które grasz - tylko procek i szybkie ramy + ofc szybki ssd.

grafiki nie ma sensu zmieniac.

 

btw po co Ci 32Gb ramu? jakie CL tego 3200 ? jak masz za dużo kasy to 9900k ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk mam ssd , a ramy to cl16 corsair 3200hz. A 32 bo przez pomylke amazon wyslal 32 zamiast 16 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk mam ssd , a ramy to cl16 corsair 3200hz. A 32 bo przez pomylke amazon wyslal 32 zamiast 16 :).

 

A w jakiej rozdzielczości i w co grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk mam ssd , a ramy to cl16 corsair 3200hz. A 32 bo przez pomylke amazon wyslal 32 zamiast 16 :).

 

Nie ładnie oj nie ładnie, pamiętaj tylko że jeżeli do reklamacji pamięci jest wymagane pośredniczenie sklepu to raczej już o gwarancji możesz zapomnieć, na fakturze masz zupełnie inne pamięci wbite ;)

 

Co do zmiany to jeżeli koniecznie chcesz wydać kaskę to zmiana płyty + CPU na 9900k, sam się czaje na taką zmianę, ale też pracuje na kompie do samych gier 7700k jeszcze da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej rozdzielczości i w co grasz?

 

1920x1080 240hz , moj monitor benq xl2546, obecnie gram cs:go , starcraft 2 , pubg , nowego call of duty , forza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałeś już odp :)

 

9900k a resty nie ma sensu ruszac.

patrzac na ceny ramu mgóbyś wymienic to co masz na 2x8 na b-die i wykręcić 4000+ do 9900k. a coś kasy zostało by w keiszeni ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałeś już odp :)

 

9900k a resty nie ma sensu ruszac.

patrzac na ceny ramu mgóbyś wymienic to co masz na 2x8 na b-die i wykręcić 4000+ do 9900k. a coś kasy zostało by w keiszeni ;]

 

Jak już dostał taki "gratis" od losu to nie ma co zmieniać, lepiej niech odpali thaipoona być może obecne są już na B-Die.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już dostał taki "gratis" od losu to nie ma co zmieniać, lepiej niech odpali thaipoona być może obecne są już na B-Die.

co oznacza ze sa na B-Die?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kości ram Samsunga BCPB, kręcą się jak szalone, jeżeli masz tam B-Die to przy odrobinie pracy i dobrej płycie z 3200 robisz nawet i 4000 MHz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...